Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy idő után kiszedném a...

Ha egy idő után kiszedném a szemöldökpiercing-em, akkor a lyuk beforr vagy mindig úgy marad?

Figyelt kérdés

Még nincs szemöldökpiercing-em, csak érdekel hogy a lyuk az beforr egy idő után, vagy véglegesen úgy marad? Köszönöm a tapasztalatokat !


Mellékesen, akinek van, annak mennyire van része kiközösítésben, elítélésben? (Erre kérem CSAK piercing-es emberek válasozljanak ! )



2014. ápr. 21. 12:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem egyik barátnőm kivette fél éve. Kb. 3 évig hordta. Megvan a helye, és nem úgy néz ki mint ami be akarna forrni.

Nekem csak brutálisan sok fülbevalóm van(industrial, tragus, helix, meg sok "szimpla"). Ha ki van engedve a hajam akkor nem annyira látszanak. Amikor összefogom, akkor nagyon érzem, hogy többen megbámulják a füleimet. Konkrétan van, hogy már zavaró ahogy páran szuggerálják. (Pedig Bp.-n lakom, nem vidéken.)

Viszont ismerősök pár nap alatt megszokják és onnantól már nem találják feltűnőnek. Én pl. barátnőmnél is csak hetek múlva vettem észre mikor kivette, annyira nem figyeltem már(pedig szinte minden nap találkozunk.)

2014. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!