Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Régebben sokáig fülbevalót...

Régebben sokáig fülbevalót hordtam, viszont ma már nagyon zavar a fülcimpámon lévő lyuk (nem forrt be), hogy lehetne megszüntetni?

Figyelt kérdés
(3-3 lyuk fülenként) Nagyon megbántam, kérlek segitsetek megoldást találni. Elore is koszonom!

#fül #lyuk #beforr #osszeforraszt
2013. nov. 7. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megszüntetni, max összevarratni, de annak még csúnyább nyoma maradna, szóval semmi értelme. Inkább hordj újra fülbevalókat, az nagyon jól néz ki ha több is van a fülben.
2013. nov. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem szeretnek ezentul fulbevalot hordani.

Jelenleg az osszevarras gondolataval baratkozok.

:)

2013. nov. 9. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
lol 3 db pici lyuk? amúgy meg nekem is volt összesen vagy 9 lyuk a fülemben,de amikor kivettem 3-at és hónapokig nem volt benne semmi beforrt. egyedül a gyerekkori két lyuk nem fog beforrni soha. viszont miért zavar???meg a fülbevaló az szép!
2013. nov. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertári 70%-os alkohollal kenegesd.Nekem bevált.
2014. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!