Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ruhára vasalható...

Hogyan lehet ruhára vasalható matricát készíteni házilag? Milyen papírra kell nyomtatni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
jaj erre én is kivi lennék
2009. dec. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni tök tök helyen olyan papírt amire rányomtatsz valami képet és rávasalhatod a pólódra.
2009. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a saturnba lehet kapni. 1000 ft 4 db. rányomtatsz a papírra vmit nyomtatóval, aztán rávasalod.
2009. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem tul tartós a dolog, két három mosás után elkezd róla lefesleni... próbáltuk már mindenfélével itthon, mert csináltatni drága...
2009. dec. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
még annyit tennék hozzá, hogy azon kívül hogy lefeslik 2 mosás után, ha nem vágod halál gondosan körbe a mintát, akkor a (mintán) üres rész az üres fóliától undorítóan fénylik majd a pólón, valamint a mintában a fehér színt felejtsd el
2009. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Nekem még nem voltak olyan problémáim mint amiket utánam leírtak. Még 100 mosás után se nagyon látszik, hogy bármi baja lenne (kb 1 éve csináltam már)

2009. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nem minden matrica rossz minőségű!

Mindenféle reklám nélkül, amit én árulok, az 20 mosás után sem fog repedezni, és lekopni az anyagról, ha rendesen fel lett vasalva.

Az tény, hogy rendesn körbe kell vágni a matricát, de ez főleg a sötét anyagra való matricánál van.

Valaki írta, hogy a fehér nem lesz fehér. Ami nekem van világos anyagra, az annyira fehér, hogy ha egy szöveget vasalunk rá a pólóra, akkor csak a szöveg fog látszódni, a háttér nem.

2010. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

látom régen irták ki a kérdést, de megtudjátok nekem modnai, hogy milyen papirt kell venni? és aki árulja: mennyiért árulod? szegedre mennyiért küldessz?

am én is most akartam kiirni a kérdést szal pls válaszoljatok nekem!!!!!! Köszike elöre is!:P

engem elég sok pl 1m3 min érdekelne!!!! Köszike!:)

2010. márc. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jah elözö vok!

aki árul: árulsz hozzá spec. festéket is v mivel kell meg csin? pls segitsetek! hogyan kell megcsinálni, hogy pl a nacimra felmenjen?? köszike:):)

2010. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!