Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Erős smink, vagy illik az...

Erős smink, vagy illik az arcomhoz? Esetleg még kéne rá valami, vagy inkább szolidabban, vagy megfelelő?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 23. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodsz a szemceruzához, akkor inkább felül húzd ki, ne alul. Úgy szebb lenne.
2014. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már a szemtussal, de felül sajnos nem áll jól, pedig vékonyan is megpróbáltam. Összehúzza a szemem, és amúgy sem valami nagyok. :l
2014. ápr. 23. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Alul ha kihuzod. Ne vegig! Nezz a szemformadnak megfelelo kihuzadokat a neten. Rengeteg van
2014. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó így.
2014. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neee, ez így tragikusan rossz és előnytelen. Úgy nézel ki tőle, mint egy drogos elmebeteg kb. Fáradttá és beteggé teszi a kinézeted.

Alul ne húzd ki, vagy legalábbis ne erősen és ne feketével. Felül hangsúlyozd inkább. Próbálkozz többféle módon. A fekete akkor kicsinyíti a szemet, ha a vízvonalon belül használod, ha fent a szempilláid tövébe húzol egy VÉKONY vonalat, az jobb lesz. A szemed sarkában pedig próbáld kicsit felfelé húzni, próbálkozz.

Szemformákhoz való sminkhez voltak régebben jó tippek katiebeauty blogján, keress rá, persze máshol is vannak leírások, de elég jól össze volt szedve szerintem. :)

2014. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!