Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Ti mit fújtok magatokr...

Csajok! Ti mit fújtok magatokra? Stift a hónaljra, dezodor a ruhára, és még parfüm is? Vagy dezodort használtok stift helyett? Annak nem megy el gyorsan az illata?

Figyelt kérdés
Vagy hogyan szoktátok? Össze vagyok zavarodva, nálunk mindenki összevissza fújja magát, és nem tudom, h nekem hogyan is kéne, mert ha csak stiftet használok, akkor a ruhám kívül a hónaljamnál büdös lesz, de ha meg csak dezodort, akkor kívülre meg belülre is kéne fújnom? Plusz még a parfüm, nem túl sok egyszerre?
2009. dec. 23. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Én golyós dezodor ( nekem ez vált be legjobban), csak a hónaljara megy tehát a dezodor.. + parfüm

fujhatsz dezodort kivul belül is, meg csak belül is..de akkor parfümt ne ha fujós.

2009. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fúúúh, én most stiftet használok hónaljra. Az évek folyamán rengeteg félét kipróbáltam. Volt, hogy stiftet is használtam, meg dezodort is, de úgy is megizzadtam. :S Most találtam egy jobb fajta stiftet ami bevált, legalábbis nem leszek tőle büdös + parfüm. Más kérdés, hogy attól még ugyanúgy izzadok (ráadásul tiszta gáz, de megyek néhány métert és máris szakad rólam a víz, pedig nem vagyok kövér, de nagyon hamar leizzadok. Nyáron pl csak feket v. fehér cuccokban járhatok mert mindig foltos lesz a hónaljam...) :S


Na de a lényeg: stift+ parfüm. XD

2009. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
nekem isa golyós a király.nem fogja meg a ruhámat se....meg nyakamra parfüm.Ne fújkáld mindennel össze magad mert tönkre vágod a ruháid is te meg olyan szagú leszel mint egy piperepolc.
2009. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Tippek én hogy szoktam...

stift és parfüm, dezodor meg golyós is mindig van itthon. Hogyha stiftet vagy golyósat használok, általában csak arra jó, hogy ne nagyon legyek izzadtság szagú, így nyakra, mellrésznél ruhára fújok parfümöt. Hogyha dezodort használok (általában rexona, azok a jóféle kis illatosak, mert a fa meg a playboy könnyen elvesztette az illatát), akkor hónaljra, ha nem fogja a ruhát kívülre és mellkasra szintén, ha fogja akkor pluszba nyakra is.. parfümként is jó :D 15/L

2009. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

na ez az kedves kérdező amit ne tegyél.Ugyanis a fújóst nem parfümnek találták ki és ha érzékeny a bőröd úgy fogsz kinézni mint egy rák......na meg ruhára parfümöt se mert gááázz.Fújj a füled tövébe,meg egyet a nyakadra,a két csuklódra de ne dörzsöld össze mert összetörik a parfüm szerkezete és elveszti eredeti illatát.Ja és a parfümöt öltözés előtt fújd magadra...minél korábbsn mikor felkelsz,mert kb egy óra után jön a tényleges illata.Persze ha nem valami gagyi aminek fél óra alatt elmúlik az illata.

21L

2009. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:D
2009. dec. 23. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Dezodor is, parfüm is? azokra nem gondoltok, akiknek az átlagnál jobb a szaglása? Én csak dezodort használok, és azt is csak nyáron.
2010. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!