Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretném legyantázni a...

Szeretném legyantázni a mellkasamat, hasamat és ehhez szeretnék segítséget kérni. Hogyan csináljam és mit vegyek?

Figyelt kérdés

Első alkalom lenne, még soha se csináltam. Sokan mondják, hogy kozmetikushoz kéne menni, de lehetőleg inkább otthon csinálnám - ha azzal is elérhető a kívánt eredmény. Nagyon szőrös vagyok, ha nem is fogom állandóan gyantázni, de egyszer szeretném kipróbálni.


Az volna a kérdésem, hogy dm-ben vagy Rossman-ban mit vegyek és hogyan lássak neki? Köszi szépen előre is a válaszokat.


18/F



2014. ápr. 26. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld ki ezzel: [link]
2014. ápr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és vegyél egy szemöldökcsipeszt, mert nem biztos, hogy minden szál ki fog jönni :D
2014. ápr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

És mennyit vegyek belőle szerinted?

2014. ápr. 26. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:

A linkelt cucc marha drága és nem is épp erős szőrre való, lehet nem ér semmit majd.

Rendelni lehet tégelyes meleggyantát, vagy gyantapatront, pár száz forint és sokkal hatásosabbak. Fodrászkellékes üzletekben is általában kapható vagy illatszeresben stb.

2014. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom nem ezt akarod hallani,de mégis azt mondom,hogy kozmetikussal csináltasd! Én is pasi vagyok és gyantáztatom.Csak első alkalommal volt ciki elmenni,ma már természetes dolog.
2014. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!