Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ehhez az archoz...

Szerintetek ehhez az archoz jól állna a fekete haj? Képek lent

Figyelt kérdés

Nem vagyok biztos a fekete hajban, mert sápadt az arcbőröm. Valaki szerint nagyon jól állna, valaki szerint pedig nagyon nem. Ki szeretném próbálni, de nem merek kockáztatni.


[link]


[link]



2014. ápr. 21. 17:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Legyél barna vagy sötétbarna, hétköznapi értelemben az is feketének látszik, csak nem olyan fura, meg nem teszi tönkre a hajad.
2014. ápr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem. A sötétszínű haj jó hozzá, de a teljesen fekete már nagyon nem. Sötétbarna vagy sötétvörös, ilyenekben gondolkodj, a feketét felejtsd el.
2014. ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Mivel kék szemed van, sokkal jobban passzolna hozzád a lenszőke hajszín, de a fekete nagyon nem .
2014. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az első képen lévő szín nagyon jó:) Fekete nem lenne az, nagyon nem :S ne is kockáztass, mert teljesen tönkreteszi a hajat, és megszabadulni is csak nagy nehézségek árán tudnál tőle:S amúgy ha valahol esetleg parókát fel tudnál próbálni, az lehet segítene, azért több helyen vannak már:)
2014. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd a feketét, még nem láttam olyat, akinek jobban állt volna, mint egy szép sötétbarna. Neked egyébként az első képen lévő vöröses-barna áll nagyon jól:)
2014. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Csak az a gond, hogy általában a sötétbarna hajfesték is fekete szóval óvatosan! Egyébként szerintem pont hogy a világosabb haj állna jól neked.
2014. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A világos haj jobban áll. Frissebbnek, üdébbnek tűnik az arcod.
2014. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első képen lévő haj jó, a fekete nem lenne az. Tök szép vagy.
2014. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Inkább középbarna vagy világosabb hajszínek állnának jól szerintem.
2014. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
az első képen élettel telibbnek látszol még a másodikon úgymond "halottnak"
2014. ápr. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!