Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Havonta 1-2x cserelem a...

Havonta 1-2x cserelem a profilkepemet es amikor cserelem, mindig mas boritokepet is teszek (ami vagy virag, vagy tajkep), ez nagyon ciki, nagyon elitelendo? 21L

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
picit tul sokat foglalkozol azzal, hogy masok mit gondolnak vagy epp gondolhatnak rolad. a facebook nem az elet, a kutyat nem erdekli (rajtad kivul), hogy milyen boritokepet hasznalsz. ha neked tetszik es van ra idod, naponta is cserelheted.
2014. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andi80018 ***** válasza:
Az a tré inkább, hogy ilyen primitív hülyeségekkel foglalkozol. Kit érdekel ez?
2014. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ki nem fossa le? :D
2014. ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne ez nagyon ciki? Valaki beszólt?


Nem ciki. És tényleg nem fontos...

2014. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem pont mindenki leszarja! Ha meg naponta basznád tele képekkel a falamat, akkor egyszerűen leiratkoznék rólad, ennyi.


21f

2014. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elszomorito, hogy ennyire tragarul valaszolnak egyesek. Hogy lehet a mai embereknek ilyen ocsmany szajuk?!
2014. ápr. 26. 15:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az ciki kicsit, hogy ennyi idősen ilyen szinten foglalkozol ilyesmi dolgokkal. De Te tudod, szerintem senkit nem érdekel. Mondjuk tény, hogy engem idegesít, ha egy ismerősöm ilyen gyakran váltogatja a képeit, letiltom egy idő után:D
2014. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Hogy lehetnek az emberek ennyire életképtelenek?

Komolyan az a legnagyobb problémád az életben,hogy a profképed és a borítóképed passzoljon egymáshoz és,hogy ehhez mások mit szólnak?


Gratulálok kislány

2014. ápr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!