Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék onnan?

Hogyan fogyhatnék onnan?

Figyelt kérdés
Elnézést, előre szólok, hogy hülye a kérdés. A lényeg az, hogy felszedtem 10 kg-t és így 76 kg vagyok. Értelemszerűen előtte 66 kg voltam. Hány éves a kapitány? Csak vicceltem :D Mielőtt felszedtem azt a tíz kilót teljesen jól néztem ki, meg minden. Most, hogy egy picit "testesebb" vagyok már észreveszek hibákat magamon :D Nem a súlygyarapodással van a baj, hanem azzal, hogy r0hadtul eltűnt az állam XD Egyébként van, de most, ha egy picit lehajtom a fejem akkor máris akkora tokám lesz, hogy el tudnék látni egy kisebb városkát :D Hogyan fogyhatnék kifejezetten onnan, vagy hogyan dolgozhatnék nyakra? Hallottam, hogy vannak olyan gyakorlatok amik feszesebbé teszik ott a bőrt, ami most rám férne :D 15/f
2014. ápr. 26. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Célzottan nem tudsz fogyni sehonnan, max zsírleszívással.
2014. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Diéta. Vagy mindenhonnan fogysz, vagy sehonnan.
2014. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tetszik h van humorod :D Volt ahol felsírtam xD

Az h csak onnan szerintem nincs. Ha fogysz mindenhonnan fogysz. Lehet h nem arányosan, de biztos h nem csak a "tokád" fog fogyni, hanem máshonnan is lefogsz adni.

2014. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, most így átgondolva logikus, hogy elég nehéz egy helyről fogyni :D Tetszik a humorom? Elpirulok :D Amúgy még nem is hallottál beszélni. Ha ezen röhögsz akkor azon bepisilsz :D Abbahagyom mielőtt rám támadnak, hogy nyalok magamnak és hogy mindjárt szétesek magamtól :D
2014. ápr. 26. 18:54
 5/5 anonim válasza:

Te az én ikertesóm lehetsz...

Nyakgyűrű. Nézd meg a neten.

Azt hiszem Indiában használatos?!? Nem tudom.

De humorban gazdag az tény.

A rezgéstől is edzésbe tudod hozni :)

Pl. "bólogatóskutya", vagy nevess egésznap!

Remélem tudtam segíteni ;) :)

2019. dec. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!