Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék le 4 hónap alatt?

Hogy fogyhatnék le 4 hónap alatt?

Figyelt kérdés
168cm és 53 kg vagyok. Szerintem ez nagyon sok. Nyáron szeretnék majd jelentkezni fotómodellnek. Az arcomat dícsérik, hogy milyen szép. A testemmel csak az a próbléma hogy összeér a belsőcombom. Onnan nem tudok lefogyni. Milyen testmozgást ajánlotok? Már 1 hete futok, taposok, végzek kitöréseket, ugrálókötelezek.
2013. márc. 28. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de szrintem nem kéna fogynod, ez így pont jó:)
2013. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kövérnek látod magad, sürgősen menj pszichológushoz, ugyanis egy grammot sem kell fogynod!!!!
2013. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Fogyni semmiképp ne fogyj az alakodból, mert ez teljesen ideális. Ha belsőcombra akarsz edzeni konditermekben van többféle gép, ott nyugodtan tanácsot is kérhetsz, vagy ha otthon gyakorlatoznál, akkor tegyél a térdeid közé nagyobb labdát és úgy végezhetsz gyakorlatokat (labdát lábbal összenyomni például), vagy fekvő helyzetben az ollózás és a lábemelések is hatékonyak.
2013. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogyáshoz heti 3-4 aerob edzés kell amiket írtál azok jók kb 40-60percig, ha futsz akkor vegyél normális futócipőt különben szétmennek az izületeid ÉS diéta kell!! Ha nem eszel normális kaját,normális mennyiséget, normális, időközönként akkor nincs értelme csinálnod. +info - nincs helyi zsírégetés ergo nem fogsz tudni csak combból fogyni, mindenhonnan le fogsz adni és kb heti fél kg a normális. Hány éves vagy?
2013. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok
2013. márc. 28. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Ted: megfelö táplákozás is rendszeres test mozgás

Ne ted:mütet,eheztes,hánytatás, mer anak rossz vege lesz

2013. márc. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!