Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mivel tűntethetném el...

Lányok! Mivel tűntethetném el a leggyorsabban és legpraktikusabban?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan fajta lány vagyok,akinek elég sötét színű a haja,igy sötét színű szőrök vannak a testemen,amik igy 15 évesen elmondhatatlanul zavarnak..Strandra se járok miattuk,testnevelés órán is elég szégyenlősen öltözök át igy ezmiatt..Az a problémám,hogy a hasam,derekam,lábam,karom ( az utolsó kettőt eltudom borovával illetve szőrtelenító krémmel távolítani) de az első kettőt már nem..Gyantát és epillátort nem merek azokon a helyeken használni,mert kevésbé birom a fájdalmat..


Melyiket találjátok jobb megoldásnak : a szőkító port vagy a szoláriumot ? Elméletileg a szolárium miatt a bőröm barnább lesz,igy a sötét szőrök kevésbé látszódnak majd..Erről mi a véleményetek ? A szőkítő portól kissé ,,félek'' mert attól olyan csillogós lesz a szőr,nem?!


Kérlek segítsetek,mert szinte tehetetlen vagyok ebben az ügyben,és rettentően zavar ! :/



2014. ápr. 27. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A szolit semmiképp em ajánlanám. Az epilátor csak az első alkalommal fáj, utána egyre jobb lesz. (engem már csikiz) :)
2014. ápr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A szolit semmiképpen sem ajánlanám. Az epilátor csak az első alkalommal fáj, utána egyre jobb lesz. (engem már csikiz) :)
2014. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én szőkítőzöm, de én a karomat is. Nem csillog tőle (legalábbis nekem nem), el kell találni az időt, hogy meddig hagyod rajta.

Szerintem előbb próbálkozz a szőkítővel(ne csak egy alkalom erejéig), ha nem válik be, akkor epilátor meg a többi.

2014. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm:)

Az epillátortól nagyon félek,szóval azt nemmerem..

Hát a szőkítőporral se vagyok nagyon kibékülve néhány hallottak alapján,igy nemtudom milegyen :|

2014. ápr. 27. 13:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak a hasamon vannak szőrök, és nekem köldökpiercingem is van...én borotvával szoktam leszedni...ugyanaz a problémám, mint neked...nagyon erős, sötét színű szőröm van...A szőkítőt javasolnám inkább, ha nem akarod borotválni...esetleg a krém jó oda is (én az ékszernek a furata miatt nem tehetem)
2014. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

én 16 éves vagyok, és ugyanez a problémám! karom, hasam, derekam is szőrös, de én már eljutottam arra a pontra, hogy "a szépségért meg kell szenvedni" és epilátort is használok, de ha gyantázásra szánom el magam, akkor kozmetikushoz megyek, mert nincs annyi lelki erőm, hogy letépjem magamnak :D néha én is borotválom, ha nincs erőm elviselni a fájdalmat, de ezt inkább csak a lábamra és a bikinivonalra használom.

A szőrtelenítő krémet pedig azért nem ajánlom, mert rengeteg vegyszer van benne :/ gondolj bele, hogy milyen anyag van benne, ha a szőrszál magától kijön...

2014. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szőrös vagyok szinte mindenhol.Én borotválok mindent.A teljes lábamat,karomat (felkart is),hasamat,derekamat,fenekemet,mindent.
2014. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nem vagy egyedül ebben a szőr gondban, nyugi, sajna én is elég szőrös géneket örököltem... én már megtanultam kibírni azt a 3 heti 1 órát az epilátorom társaságában... én mindenemet epilálom, mert a borotvával mindig megvágom magam, és elképesztő h mennyire megerősödnek tőle a szőreim... a krém meg tele van vegyi méreggel, nem véletlenül lesz olyan gyenge tőle a szőrszál h le lehet kaparni... szóval szerintem szánd rá magad a gyantára vagy az epilátorra, hidd el, meghozza a gyümölcsét és gyengébbek lesznek a szőrszálak! Vagy ahol nem bírod, pl. a hason vagy karon, szőkítsd ki!
2014. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy akkor teljesen az egész hasamat le kéne epillátorozni,mindenhol,de tényleg :S Vannak helyek amiket el se érek..a barátom előtt le se merek vetkőzni se fürdőruhára se fehérneműre mert annyira szégyellem..iszonyatosan fehér bőröm van,szinte hipó reklámba is mehetnék..Nemtudom,hogyha barnább lennék kevésbé látszódnának-e..?!

Amúgy nagyon köszönöm a válaszokat,mind nagyon segítő és hasznos volt!

2014. máj. 2. 11:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Normális szoláriumba nem engednek be 18 év alatt, ahova meg igen, oda inkább máskor se mennék. Ezt nem bántásból írom, tényleg így van. Nem tudom hol laksz, de biztos van kozmetikus, ha megkérdezed, szerintem szívesen ad tanácsot még akkor is, ha nem ő fogja végül megcsinálni (pl. gyantázás). Elmész hozzá személyesen, elmondod, hogy mi a problémád, ő meg javasol neked rá megoldást. Szokták mondani, hogy az első gyantázást érdemes kozmetikusra bízni, mert több a tapasztalata, és meg tudja mutatni, hogy mit-hol-hogyan használj otthon. Nekem mondjuk a gyanta nem vált be, én epilálok, kicsit tovább tart, de megéri. Remélem a te problémád is megoldódik :)
2014. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!