Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Épített zselés műkörömre...

Épített zselés műkörömre ráfesthetek hagyományos körömlakkal? Szépen fed, megmarad rajta? És ha mégsem tetszene, le lehet szedni sima körömlakk lemosóval, károsodás nélkül?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mind a kettő kérdésre igen a válasz.
2014. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen és a lakk sokkal tovább marad rajta, mint a természetes körmön. De olyan körömlakklemosót válassz, ami acetonmentes, általában ráírják azt is, hogy jó a műkörömre is.
2014. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, en ugy csinaltam hogy lefixaltam, es tettem raa mintat sima lakkbol, megvartam mig megszard, vagy ha megsem tetszik a minta, lemosod.... vagy ha jol csinltad, akkor megvarosmih mevszarad, es rakened a fedoreteget, es uv lampaba teszed. Remelem hogy tudtam segiteni neked.sok sikert kivanok
2015. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!