Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ha valakinek...

Szerintetek szép ha valakinek fogékszere van?

Figyelt kérdés
Mostanában gondolkoztam el azon , hogy rakassak e fel fogékszert (swarovsky kő) a kis metszőfogamra. Az eljárással tisztában vagyok, úgyhogy nem tartok semmilyen káros hatásoktól. Szép egyenes, fehér fogsorom van ezért szerintem szépen kiegészítené a mosolyomat de ugyanakkor nem tudom mi másoknak a benyomása erről?

2014. ápr. 28. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár emberen láttam,mindegyik olyan benyomást keltett tisztes távolságból mintha lyukas lenne a foga. Photosoppolt képeken szép,de élőben látva szerintem visszataszító.
2014. ápr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak ha közelről nézegeti valaki akkor látszik hogy az egy kő. De ugyebár senki nem nézegeti közelről mások fogait, jó esetben. Messzebbről meg olyan mintha lyukas lenne, vagy odaragadt volna egy kajadarab. Szerintem ez nem épp szép.
2014. ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló a véleményem, mint az előző hozzászólóké. én nem tetetnék, szerintem csak elrontja a szép fogsort.
2014. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ronda..egyik ismerősömnek van és tök sokáig azt hittem, hogy valami fűszerdarabka ragadt a fogára..csak kb 1 m-en belül látszott, hogy az egy kis kő, de szépnek még közelről sem mondanám.
2014. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szép.
2014. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 29. 06:28
 7/8 anonim ***** válasza:
nem szép, cigányos
2014. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó véleményét osztom
2015. márc. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!