Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nincs jo alakom. Vekonyabb...

Nincs jo alakom. Vekonyabb akarok lenni es csinos sem vagyok. Sokszor nem erzem jol magamat emiatt a barataim kozt mert ok vekonyabbak stb. Persze nem mindegyikuk. Van valaki aki hasonlo helyzetben volt es valahogy sikerult kikeverednie ebbol?

Figyelt kérdés

14/ L

Egyaltalan nem vagyok kover, a felsotestem vekony a labaimon van zsir. Ott sem olyan nagyon sok de engem eszmeletlenul zavar es egyszeruen csunyanak erzem magam.... van egy olyan erzesem, hogy ha mar nincs jo alakom legalabb legyek csinos(oltozkodesre ertem.) Mert lattam mar vonzo kulonosen csinos noket is. Neha viszont csinosnak erzem magam, de olyan hamar 'osszeomlok'. VAGY forditva. Ha mar n vagyok kulonosen csinos legalabb lenne jo alakom. De nincs. Ha futnek, vagxis inkabb kocogni jarnek es kevesebbet ennek jobb alakom lenne es vekony lennek ugye? Legyszi irjatok. Sokszor annyira senkinek erzem magam pedig ezerszer a fejembe vertek h "nem a kulso szamit"...... elore is koszi



2014. ápr. 27. 20:08
 1/8 anonim válasza:
100%
Próbálj egészséges ételeket enni és mozogni. Pár év múlva remek alakod lesz.
2014. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Par ev?! Azert ezt nem hinnem h ilyen sok ido kell... de koszi :)
2014. ápr. 27. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, a legtöbb lány/nő várja hogy jó alakja legyen miközbe semmit nem tesz érte... elég fura ez számomra.

Minden nap torna, rendszeres sport és edzés. Akkor jól fogsz kinézni pár hónap múlva már. Persze az étrendednek is rendben kell lennie.

2014. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alakformálást csinálj szerintem ha ez a problémád (youtube-tornavideók nekem használt) a gyors kajákat kerüld meg a nagyon hizlalókat. Az öltözködéseden pedig könnyen könnyen tudsz változtatni olyan felsőket hordj amik jól állnak ha vastagnak érzed a combod akkor pl. szűk sötét nadrág, felsőnek egy mell alatt húzott ami fél fenékig vagy fenék alá ér és derékba kicsit bő vagy pont rád simul de ugyan ilyen hosszú meg esetleg egy kicsit magasabb sarkú cipő. A hajad kiengeded oylan smink ami a szemed kiemeli de mégis szolid (youtube vannak tök jók és mutatják ahogy készül) meg egy lógós fülbe való kibontott hullámos vagy egyenes haj és senki nem azt fogja nézni hogy a combodon mennyi fölös kiló van hanem h milyen szép vagy (ja és önbizalom meg szép mosoly) :) remélem tudtam segíteni
2014. ápr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon aranyos vagy :)
2014. ápr. 28. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Lábról azért elég könnyű leadni a kilókat.
2014. okt. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

kezdj el sportolni csapatban bármit, amihez kedved van. azért is, mert akkor jó lesz az alakod, de első sorban azért, mert akkor nem éreznéd magad senkinek, helyre tenné az önbizalmad


ugyanilyen érzéseim voltk magammal szemben a te korodban, de csak később (20 évesen) eszméltem rá erre, hogy a sport mindent helyre rak. fogadd meg az öreglány tanácsát :D

2014. okt. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
37%

Vigyázz a fogyással!

Veszélyes lehet...nekem is így kezdődött, és anorexia lett belőle!!

Kezd el tornázni és lehet, hogy segítene egy pszihológus...

2014. dec. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!