Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hétfőn vissza jött egy vendége...

Hétfőn vissza jött egy vendégem, hogy valamelyik nap ketté törte a műkörmét. Lereszeltem, javítottam. Ma hívott, hogy nagyon fáj és bedagadt az ujja. Vissza jött, lereszeltem. Ahol a törés volt el kezdett gennyezni. Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Fertőtlenítettem,rendesen előkészítettem!
2014. ápr. 30. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
szerintem hagyj fel a körmözéssel, addig ameddig tőből le nem szakad valakinek a keze
2014. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazán intelligens vagy!Köszönöm
2014. ápr. 30. 19:48
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
hát nem én b**sztam gennyesre más kezét felelőtlenségből
2014. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mi volt ebben a felelőtlenség? Kifejtenéd? Érdemben szeretnék választ kapni!
2014. ápr. 30. 19:54
 5/13 anonim ***** válasza:
nem reszelted el/túl?
2014. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Létezne olyan,hogy hétfőtől keddig annyira begyulladna hogy gennyezik?Vagy már a több napja berepedt körmével mosogatott és ablakot pucolt akkor fertőzte volna be? Meg szokott dolog.hogy a repedt körmöt lereszelés után betöltjük de ilyen gondom még sose volt :(
2014. ápr. 30. 20:02
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem reszeltem túl tuti. Rendesen előkészítettem,fertőtlenítettem,megépítettem.Ennyi.Ez volt hétfőn ma pedig azt mondja h már kedden délelőtt fájt neki.
2014. ápr. 30. 20:05
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, hogy ennyire begyullad másnapra, de inkább szakmai fórumon kérdezz rá, pl nailsen.
2014. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ott rontottad el, hogy amikor arra panaszkodott, hogy dagad az ujja és nagyon fáj, nem orvoshoz küldted! Tudom, hogy tanultok egy kis bőranatómiát (már ha rendes tanfolyamot végeztél, nem valami kókler hobbikörmös vagy), de ez már gyulladás, vagyis nem a te "hatásköröd", hanem orvosé.
2014. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Amikor hétfőn vissza jött nem volt bedagadva neki és nem is látszott rajta semmi.Keddre dagadt be. Azt mondta csak annyira érzékeny mint egy be tört köröm. Ezért mertem építeni rá.
2014. ápr. 30. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!