Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy segítség kéne. Szolizás,...

Nagy segítség kéne. Szolizás, hogy kell?

Figyelt kérdés
Holnap először megyek szoliba és nagyon nemtudom, hogy hogy működik. Mit kell csinálni, elötte kell valami szolikrém vagy utána, álló vagy fekvőbe mennyek vagy egyáltalán honnan tudjam hogy elindult és hogy leállt? Kontaktlencsés vagyok az akadályozhat, kikell venni? Kapok szemüveget egyáltalán? Bocsi a sok kérdésért, de ehez nagyon hülye vagyok.
2014. máj. 2. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Meg a helyesíráshoz is.

Merem remélni, hogy azért, mert még egy érettségid sincs, mivel kiskorú vagy. Ha viszont ez a helyzet, akkor a szoli TILOS!

2014. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jaj de ízetlen vagy, nem az volt a kérdés, hogy kérlek javítsd ki a helyesírásihibáimat. Ha nem tudsz normális választ adni akkor inkább ne is válaszolj. Ám neked meg akkor úgy látszik az értelmezéseddel van probléma....mivel nem ez volt a kérdés
2014. máj. 2. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Jól vagy amúgy? Vegyél be egy nyugtatót és feküdj le szépen, nehéz napod lehetett. :)


Kérdező! Én sem tudtam ezeket, mikor először mentem, de el fogják ott mondani, ha szólsz, hogy először vagy ott. Sokkal részletesebben és hozzáértőbben, mint ahogy én el tudnám mondani, mivel nemtudom hova mész meg milyen szoliba. Ne izgulj, többnyire segítőkészek szoktak lenni, de az ilyen alapdolgokat amúgy is el mondják, még akkor is, ha olyan rossz napjuk van, mint az első válaszolónak. :))

2014. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bemész, köszönsz, elmondod, hogy soha nem szoliztál meg, segítsen, mutassa meg a gépet, stb.

Bemész, levetkőzöl, ha elindult a szoli(uv fénnyel világít), becsukod a szemed, ha már nem világít, kinyitod. Sminket előtte le kell mosni.

2014. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!