Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szokások vásárolni ruhákat a...

Reinschaw kérdése:

Szokások vásárolni ruhákat a bonprix online vásárlási oldalról? Mennyire egyeznek meg a méretek a kbozo márkák között? (bpc, bodyflirt, bbc selection stb)

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bonprixes ruhám,nem mertem rendelni a méret miatt,pedig tetszett egy alkalmi. Viszont azt olvastam,ha két méret között gondolkozol,válaszd inkább a kisebbet,eddig mindenkinek pozitív tapasztalata volt a kisebbel. :) De ezt én is úgy olvastam! :)
2014. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a választ:-) én egyszer egy bluzt rendeltem és nagy volt, aztán rendeltem egy kisebett is mert nagyon tetszett, az anyagja is jó volt. Most meg kinézett pár pólót és ruhát is és nem tudom, hogy ha más márka akkor változik-e a méret
2014. máj. 3. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!