Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes az ebay-ről vásárolni?

Érdemes az ebay-ről vásárolni?

Figyelt kérdés
Mik a vélemények az oldalról? Szeretnék pullovert, kabátot venni és viszonylag elérhető árúak a a termékek számomra. Köszönök minden segítséget!

2013. szept. 22. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

JOZSOkolega!


Tisztában vagy vele, hogy az ebay nem egy konkrét bolt, hanem egy online piactér millió eladóval és vevővel?


Na, a minőség is pont ilyen sokféle lehet.

Van jó termék, rossz termék, közepes termék.

Van, ami megéri, van, ami nem.

2013. szept. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azt am tudod h hogyan működik maga vásárlás?
2013. szept. 22. 00:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen vásárolok ebay-ről. Van amit megéri megvenni, van amit nem. Figyelni kell hogy kitől vásárolsz. Bár én kabátot nem vennék, mert felpróbálni nem tudod, és ha kicsi vagy nagy akkor cseszheted..Nem éri meg sokszor az árut visszaküldeni.

Azt se felejtsd el, hogy sok magánszemély árul..

2013. szept. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokszor nagyon jó termékeket lehet találni, olcsóbb áron, mintha üzletbe vennéd meg, de nagy hátrány a postaköltség lehet. Hiszen ha mondjuk Ausztráliából szállítanák ide, akkor elég magas is lehet a szállítási díj. Ja, meg ebben nem vagyok biztos, de azt hiszem ha nem Európából rendeled a terméket, azt hiszem vámolnak is.
2013. szept. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Az ebay-jel csak az a baj, hogy néha elírja az árakat.
2013. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös!


Fogadjunk, hogy a "magyar" ebay oldalán szoktál böngészni.


Lehet, hogy eddig nem tűnt fel, de a gyengébbek kedvéért (!) külön felhívják a figyelmet arra, hogy a helyi pénznemben feltüntetett összeg BECSÜLT!


Még jó, hogy a valós érték, amit a SAJÁT bankod árfolyama alapján számítanak (és ami bankonként más és más) eltér a ebay által használt közelítő árfolyamtól!

A hivatalos ár az, amin az eladó felteszi a terméket!


Ennek megértéséhez se kell zseninek lenni...

2013. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem sok dolog van ami megéri ebayról rendelni :) Én is rendeltem már számtalan dolgot és eddig egyikre se lehetett panaszom. Ami legjobban megéri szerintem azok az ékszerek :)

Vám csak akkor van ha 50 euró érték felett vásárolsz, az alatt semmilyen plusz költséget nem kell fizetned és ami a postaköltséget illeti betudod állítani hogy csak azokat a termékeket mutassa amelyekre ingyenes a postaköltség. :)

2014. aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!