Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hetente egyszer 5 perc szolári...

Hetente egyszer 5 perc szolárium, kb 1,5 hónapig mennyire káros? (folyt. Köv. Lennt)

Figyelt kérdés

tudom h rákkeltő,meg ráncos leszel tőle stb.

de nem 20 percekre akarok bemenni.


a bőröm nagyon világos, és hulla színem van kb, és mindezek mellett piros pattanások(picik) és sok sok mitesszer virít a fejemen.


régebben voltam párszor és úgy vettem észre,hogy szebb lett a bőröm, viszont nem akarok bőrrákban meghalni.


mégis mennyire káros?


2009. dec. 26. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hófehér a böröm. Én kb 3 hónapja járok szoliba elöször turbó szoliba jártam heti 1x 5 percre most viszont végre van már itt vidéken olyan szoli ahol van csokicső szoli,ugyanis ez nem rákkeltő és ez bizonyitott,ugyanis itt nálunk befogják zárni az összes szolit ha nem cserélik átt a csöveket erre a csokicsőre ami persze jóval drágább szal sok szoli inkább bezár.Na és a lényeg hogy ugyanannyiba is kerül mint a másik,legalábbis itt nálunk a szoliban ugyanannyiba kerül és már csak ilyen csokicső szolik vannak,ebből is van álló,fekvő,csupán annyi a különbség hogy ez nem rákkeltő és hamar lebarnul benne az ember és 10percnél többre nem nagyon engednek be senkit mert annyira erös,én bementem most 5percre leégtem de 2nap mulva már barna voltam és majd legközelebb egy hónap mulva megyek, a szolis csaj azt mondta böven elég egy hónapban 1x 5percre mennem,mert akinek barna böre van az is egy hónapban megy 2x5 percre vagy egyetlenegyszer 10percre,szóval válaszd a csokicsőt te is,gazdaságosabb is:)és olyan szép barna lettem,sosem volt ilyen barna szinem:)
2009. dec. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

még mindig az első vagyok:

na szóval ide járok szoliba:

[link]

2009. dec. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

fúúú köszi :)


és amúgy mennyire égtél le?


mert én 1szer leégtem,amikor (én hülye -.-) 10 percre mentem be. tiszta vörös lettem és a hátam "FOLTOS" lett :S

mozdulni alig bírtam,de még élni se nagyon.

nem volt kellemes.

2009. dec. 26. 10:37
 4/6 anonim ***** válasza:
elég piros voltam kicsit fájt,de nem annyira mint amikor anapon leégek és msot oylan szép barna lettem:)) csoki szinem van:)és nem is gáj már:)2napig fájt összvisz:)de legközelebb lehet 3-4percre megyek.)
2009. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

az a "baj",h én csak 1-2 árnyalattal akarok "sötétebb" bőrszínt. nem akarok olyan csoki lenni :D


ha pl 2-3 percre megyek (lehet ilyet is kérni?) akkor ugye nem leszek annyira barna?


[link]


kb ilyen színt akarok (nem a csaj a lényeg :D:D)



mert most kb ilyen van :

[link]


árban neked mennyi volt?


ja igen és köszi a válaszokat:) rendes vagy:)

és kellemes ünnepeket:)

2009. dec. 26. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:

persze lehet menni 2-3 percre is és nem leszel attol annyira csokibarna:)pont olyasmi elszel mint a képen amit mutattál:)nekem 70 ft percenként a szoli:)

és nagyon szivesen válaszolok a kérdéseidre,boldog új évet:)

2009. dec. 31. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!