Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezzel nincs semmi baj?

Ezzel nincs semmi baj?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. Eléggé érdekes testi tulajdonságokkal áldott meg az ég, mivel: 167-168 centis,51 kg-s lány vagyok, picit szélesebb vállal mint csípővel (nincs széles csípőm) és 39-es a lábam (ez szerintem elég nagy :/), 70B- 75A-s mellel.

Azt mondják szép vagyok, és hogy szépek a szemeim. És azért eléggé sok "kedvelőm" akad az életben, ennek ellenére mégsincs önbizalmam.

Kép nélkül szerintetek ezekkel az adottságokkal van valami baj?

Aki leírja válaszban hogy melyik megyében lakik (nekérdezzétek miért) annak képet is küldök.

De alapvetően kép nélkül érdekelne a válaszotok.



2014. máj. 5. 00:34
 1/8 anonim válasza:
Akkor én mit mondjak? :D 14/L! 36-os a lábam, és 157 cm vagyok :D és nekem is széles egy kicsit a hátam.Vaskosabb vagyok, úgy értem apukámra ütöttem. :D vastagabbak a csontjaim :) Szerintem a te "testi tulajdonságaid" megfelel :)
2014. máj. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
#1 cuki a 36-os lábad :-)
2014. máj. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján semmi különös nincs rajtad, átlagos alkat vagy, a 39-es láb sem nagy, hanem teljesen normális méret. Ha sokaknak tetszel akkor nem hiszem hogy bármi baj van veled, viszont ha te magadon valamit nem szeretsz próbálj rajta változtatni. Már amin lehet is... pl ennyi idősen én semmit nem sportoltam, hiába voltam normál testalkatú, nem volt szép, mert nem voltam sportos, nulla izomzattal nem olyan szép a test... azóta viszont edzek, tornázok itthon, meg mindenfélét sportolok amit tudok. Sokkal jobban nézek ki így.
2014. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi olyat nem írtál ami ne lenne átlagos, szerintem csak túl kritikus vagy önmagaddal.
2014. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem lehetsz ezek alapján aránytalan.

komárom-esztergom megyébe küldesz képet? :)

2014. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nézd, én sem vagyok normális testalkatú

36 os lábam van, 166 cm vagyok,

és 70A-s mellel.

:) 15 évesen

2014. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem, tökátlagosak ezek a számok.
2014. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
1# VAGYOK! és 70B-s a mellem :) 2# köszönöm :$ de mások szerint nem :(
2014. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!