Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rajzolt szemöldököm van,...

Rajzolt szemöldököm van, esténként alvás előtt mindig lemosom. Hogy lehetne elkerülni ezt a szemöldök nélküli állapotot? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ilyenkor elég bizarrul / ijesztően nézek ki,rosszul esik lelkileg,hogy hiányzik rólam egy rész...végül is nem olyan tragikus,de zavarni zavar.Pl. amikor a barátommal aludtam,le sem mertem mosni,korán reggel kiosontam,h újat rajzoljak (mert elkenődött).Olyan ciki ez,mit tudok tenni,hogy este is legyen valahogy szemöldököm?19/L

2014. máj. 5. 23:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Növeszd meg és szedesd formára. Vagy ha alapból kevés a szemöldököd, keress egy jó sminktetoválóst és csináltasd meg, de könyörgöm, valami kulturáltra!
2014. máj. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg növeszd meg, a rajzolt szerintem ultragáz.
2014. máj. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát nekem nagyon furcsán nö,itt ilyen,ott olyan,sajnos nem túl egyenletes,meg nincsen valami túl sok szemöldököm.A tetoválásra már gondoltam,persze nem ilyen cérna vékonyra,ami a homlok közepén van...
2014. máj. 5. 23:23
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

sztem is a tetoválás lenne jó!

amúgy ha mondjuk sportolsz, nem kenődik el? az még furább lehet...?

2014. máj. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor szerencsére nem,mert azért annyit kibír,persze nem szabad elfelejteni,hogy nem igazi.Szóval napközben nem nyúlkálok hozzá,stb.
2014. máj. 5. 23:45
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fehérszőke szemöldököm van, láthatatlan. Kozmetikus festi 3 hetente.

Mielőtt bármit eldöntenél, keress fel egy jó kozmetikust (barátok ajánlása által, ha Miskolc környékén laksz tudok ajànlani egy igazán jót) és kérd ki az ő véleményét. Hátha megoldható tartós festéssel. A tetoválás nem kopik. Jól gondold meg. És ha tetoválás mellett döntesz, alaposan járj utána a tetoválóknak és ne sajnáld rá a pénzt. Mert ez egy életre szól.

2014. máj. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát én Svájcban élek,de havonta szoktam Budapestre utazni.Sminktetoválás már megfordult a fejemben az elvileg csak 2 évig marad fennt.De az is jól hangzik,amit te mondasz,csak,ha megnöveszteném,akkor sem lenne valami sok,szóval nem nagyon lenne mit befesteni.
2014. máj. 6. 00:13
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"A tetoválás nem kopik"


De, a sminktetoválás kikopik, és idővel a színe is változhat.

Kb. 3 év után érdemes újraüttetni.

És ne csináltasd feketével semmiképp, még akkor se, ha esetleg fekete hajad van.

2014. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

Hagyd kinőni a saját szemöldöködet, majd száltetoválással egészíttesd ki és töltesd fel. Így lesz szép formája és színes is.

Számomra nagyon természet ellenes a rajzolt szemöldök, ráadásul a nők 90%-a képtelen eltalálni az ideális ívet és egyformára megrajzolni.

2014. máj. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem értem miért szedi ki valaki teljesen a szemöldökét, annyira nem szép ha csak rajzolt/tetovált csík van ott, szőr meg semmi. Növeszd ki a sajátodat, szedesd formára, ha hiányos akkor rajzold át... így tökéletes lesz, és ha lemosod is lesz szemöldököd.
2014. máj. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!