Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne higgye...

Mit csináljak, hogy ne higgye mindenki azt, hogy sírok? 15/l

Figyelt kérdés

Bárhova megyek mindenki nagyon aranyosan kérdezgeti, hogy sírok-e, pedig nem. Azt hittem, hogy a szemöldököm miatt ( belül volt a legmagasabb ), de kiszedettem és most is. Az arcom néha ok nélkül piros, lehet azért, de akkor is ha nem.

Próbálok sokat mosolyogni, de amint kicsit elgondolkodom rögtön jön valaki aggódva és kérdezi, hogy mi a baj.

KÖNYÖRGÖM segítsen valaki, mert már annyiszor mondták, hogy tényleg elsírtam magam :((

(tudom, hogy nincs kép, ha valaki komolyan segít annak küldök)


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat :)



2014. máj. 5. 15:22
 1/7 anonim válasza:

Nekem is szokták mondani, mert folyamatosan könnyes a szemem az erős fény miatt, nagyon érzékeny. Szemüveg nélkül nem tudok létezni, nyáron pedig a betont bámulva lehajtott fejjel tudok csak közlekedni. Van ilyen :)

Viszont lehet kicsit szomorú arcod van. Küldj képet, ha gondolod :)

19L

2014. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is szemüveges vagyok :) de nem tudok valamit kezdeni vele, mert amúgy szerintem nem lennék olyan csúnya, de így sz*r az egész
2014. máj. 5. 15:33
 3/7 anonim válasza:
Napszemüvegre értettem, de amúgy rendes szemüvegem is van, de csak suliba hordom. Átérzem, én is ocsmánynak érzem magam benne. Erősen gondolkodom a kontaktlencsén, nem gondoltál még rá?
2014. máj. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szemüveg nélkül is ezt mondják?

Esetleg egy barátodat/barátnődet kérdezd meg, mert látni kellene a szemed, hogy válaszolni tudjunk.

2014. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1 éve van lencsém, nélküle meg azzal is mondják :(
2014. máj. 5. 15:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Kép nélkül nehéz megmondani mi lehet az oka, nekem a smink miatt hitték sokszor hogy sírok, mikor tiniként még bénán csak körberajzoltam a szemem feketével és fura volt...

Esetleg pirosas a szemed környéke is? Korrektorozd le. Vagy nem tudom mi más lehet még.

2014. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem szoktam sminkelni, biztos nem azért, a szemem körül se piros

arra jöttem rá, hogy alapból olyan szomorú az egész fejem, mint az ilyen "szomorú tündéres festményeken"

2014. máj. 6. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!