Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fülbevaló/Fül piercing?

Fülbevaló/Fül piercing?

Figyelt kérdés

A fül pc - fülbevaló témában abszolút analfabéta vagyok..egy ilyet szeretnék berakatni [link]

Egy ilyenhez csak simán kiszúrják az ember fülét mint 1 fülbevalóhoz, vagy teljesen másképp csinálják, vastagabb lyuk akármi..?

Van valami elnevezése a dolognak azon kívül, hogy fül piercing?



2014. máj. 6. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hova szeretnéd...én elég tapasztalt vagyok fülbevalók és fülpiercingek témában is - elég sok ékszerem van...az ékszerhez, amit mutattál ki kell szúrni simán a füledet...de egyébként az elnevezése golyózáras piercing, és szokták orrba, fülporcba, ajakba, szemöldökbe (láttam már olyat), ritkán még köldökbe is tenni...
2014. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fülcimpára szeretném
2014. máj. 6. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Fülcimpába ugyanúgy átszúrják, mint másfajta fülbevalóhoz. Bár ez vastagabb szárú, ehhez vastagabb tű is kell, de ilyenből van 1,2 szárvastagságú is, ami akkora kb, mint egy fülbevaló, szerintem inkább olyat vegyél.
2014. máj. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a felvilágosítást!
2014. máj. 7. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!