Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan zsugoríthatnám össze...

Hogyan zsugoríthatnám össze még jobban a fültágító után megmaradt lyukat?

Figyelt kérdés

Minkét fülem 12mm-es volt körülbelül egy évig, az egyiket nyáron vettem ki a másikat pedig szeptemberben (kb 6 hónapja). Az egyik helyén egy 3mm-es lyuk maradt a másik helyén pedig 5mm. Még van rá esélyem, hogy majdnem normálisak legyenek? Mit tehetek? Összevarratásra nem szeretnék pénzt kiadni,viszont zavar, hogy ilyen csík alakúak a lyukak.

15/lány



2014. febr. 28. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez alkat függő. Valakinek visszamegy, de valakinek sose lesz jó...
2014. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%

varrjad be otthon házilag. az a legjobb.

csak lebomlós cérnát keress hozzá.

patkányfarokból van csinálva.


na jó, csak vicceltem.

a sima cérna is jó hozzá, csak majd ki kell szedegetni darabokban.

de működik, kipróbálva.

2014. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia!Pesten ajánlanám Zagyvai Gábort, ő nagyon keni a témát :)
2014. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ismerem,vagyis hallottam már róla, de nem szeretnék erre költeni. Köszi a válaszokat. Minden este testápolós kézzel átmasszíroz a fülcimpáimat és már 2 nap alatt jobban összehúzódott:) a youtubeon mondtàk,hogy ez serkenti a vérkeringést,ezért a gyógyulást felgyorsítja:D
2014. márc. 4. 10:53
 5/10 anonim válasza:
mennyi ideig volt 12mm-es a füled?
2014. júl. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1 év talán
2014. júl. 19. 19:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, nagy eséllyel visszahúzódik, de már sosem lesz olyan mintha nem lett volna fültágítód. Várj még egy évet, ha nem leszel megelégedve, akkor érdemes összevarratni.
2014. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Meguntad, vagy mi?
2014. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem, szerettem nagyon csak lusta voltam cserélgetni meg mindig kivenni hajmosásnál
2015. febr. 22. 14:04
 10/10 anonim válasza:

Kenegesd krémmel, hogy a bőr soha ne száradjon ki. Ha kiszárad, bőrdarabkák keletkeznek, ezért nem megy össze teljesen. Mondjuk ezt akkor kell, amikor frissen kivetted, de próbáld meg, hátha. :)

Nekem 18 mm-es volt, és annyira összement ettől a módszertől, hogy mostmár hordhatok benne lógós fülcsit is, nem nyúlik le feltűnően. :)

2019. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!