Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit fújjak magamra parfümből?

Mennyit fújjak magamra parfümből?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy nyakra (áll alá), csuklóra, fül mögé szokás fújni, viszont azt nem, hogy hányszor ajánlott. Csak az egyik fül mögé, csuklóra, vagy mindkettőre fújjak 1x?

(Playboy VIP For Him parfümöt használok. 21/F)



2014. máj. 6. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy EDP vagy EDT.


Ha EDT(ami fel van hígítva vízzel) akkor többet kell belőle fújni,hogy intenzívebb legyen. Én,ha ilyet használok,akkor nyakra csukóra,és ruhára szoktam fújni,2-t nagyjából


Ha EDP,ami maga a parfüm,akkor én egyet szoktam nyakra,és ruhára. Szerintem neked (mivel férfi vagy) fül mögé felesleges :D


21/L

2014. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiparfümök erősebbek, mint a nőiek, szóval ne fújj sokat. A Playboy VIP elég tartós és erős. Elég egy-egy fújás a fül mögé (mindkét oldalra).
2014. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg embere is válogatja... pl. a bidámbidámék mindig magukra locsolnak 5 féléből fél-fél üvegcsével, ha kirándulnak egyet a Tescoban.
2014. máj. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy egésszel kell magadra fújni hiszen azért vannak ilyen kiszerelésekben.
2014. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A zacsira is fújhatsz!
2014. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
EDT parfümről van szó. Férfiként felesleges lenne fújni a fül mögé, és többet kéne fújnom azért, mert EDT? Viszont a 2. hozzászóló állítása szerint ennek ellenére is elég össz. 2 fújás mindkét fülre, mivel ez egy tartós és erős parfüm...nos, akkor mégis mennyit fújjak (már az is kérdés, hogy hova)?
2014. máj. 6. 21:18
 7/7 anonim válasza:

Fül mögé a nők szoktak, hogy a puszilkózásnál jobban lehessen érezni az illatot.

Az első válaszoló jól leírta. Ha EDT-t használsz akkor többet kell fújni, 2-3 fújást és szerintem inkább ruhára, mert az anyagba szerintem jobban megragad az illat mint csuklón(o.O), meg persze 1-et nyakra :D

2014. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!