Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi tehette így tönkre az alakom?

Mi tehette így tönkre az alakom?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron nagyon vékony voltam, szép combokkal. Idén meg mint egy kék bálna. Olyan, mintha csak combra híztam volna, mert a mellem, hasam, fenekem semmit nem változott. Az összes tavalyi ruhám jó rám, egy rövidnadrágot leszámítva, amit begombolva szoktam felvenni, most kigombolva is csak combközépig jön fel.

A suli miatt egész évben napi 400 lépcsőn kellett fel-le rohangálnom, azt hittem, ettől csak még szebb lesz a lábam, de ennek ellenére kétszeresére dagadt.

Eddig volt rés a combom között, most már nem tudok úgy járni, hogy ne súrolják a lábaim egymást minimum térdig, és ne dübörögjön alattam a föld. Azt hiszem, hosszúnadrágban töltöm a nyarat. :(


2014. máj. 7. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Kalóriaszámlálás.

[link]

2014. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figylelj oda a kajálásra, járj el futni és napi 2liter vizet igyál meg. Nyárra tuti alakod lesz. :)
2014. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát tisztázhatnánk, hány éves vagy (esetleg nemet is, de gondolom lány vagy), mert lehet csak abban a korban vagy, amikor nőiesedsz, és szélesebb lett a csípőd, combosodtál, stb.

Az sem mindegy, hogy háj van rajta, vagy izom. Előbbin a rendszeres futás, normális étkezés segít, utóbbival pedig nincs semmi gond.

2014. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
20 vagyok
2014. máj. 7. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!