Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most mi a divat? A szőrös...

Vilagvandor kérdése:

Most mi a divat? A szőrös farok, vagy a "tiszta" :D

Figyelt kérdés

#divat #szőr #hajápolás #farok #mi a divat? #farok divat #szőr divat
2014. máj. 8. 23:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Éppen most a csupasz, de két perc múlva már a szőrös lesz. Úgyhogy húzz bele majd növeszteni, nehogy lemaradj a divatról!
2014. máj. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
:v akkor most haggyam meg vagy ne? xD
2014. máj. 8. 23:50
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Most már meghagyhatod, lejárt a 2 perc. :D
2014. máj. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
ne csesszetek már ki velem xd akkor most komolyan :v
2014. máj. 8. 23:52
 5/19 anonim ***** válasza:
Mivel jófej gyereknek tűnsz, ezért válaszolok rendesen. :D Férfiaknál a csupasz a divat. Persze kinek ízlése és szokása, vannak lányok, akik szeretik, ha hagysz egy kis fanszőrt (persze akkor sem kell hagyni, hogy teljesen megnőjön), más lányok viszont kiröhögnének azért, ha nem csupasz. Igazából legyen akkora, amekkorával jól érzed magad.... én speciel rövidre nyírom, mert úgy esztétikusabbnak találom. De egyébként, ha lenyírod teljesen, az talán a leggyakoribb és azért szólnak meg a legkevesebben, ha esetleg stírölnék a farkad. :D
2014. máj. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
na végre egy rendes válasz :D köszi :)
2014. máj. 9. 00:05
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom mi a divat, mert férjem van. De kiröhögtem, amikor lenyírta. és amikor jóval fiatalabb voltam, akkor egyenesen fetrengtem a nevetéstől a "csupasz" láttán. Nekem egy férfi az legyen szőrös ott lent legalább...plíz. De mivel foglalt vagyok nyilvan az én véleményem már nem számít. :-D
2014. máj. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, a barátomnak szőrös, egyébként semmi bajom van vele, csak az zavar, amikor arrébb kell "söpörnöm" és lefognom miközben nyalakodok. De például a golyókhoz szinte hozzá sem férek.

Szóóval én a ritkítást ajánlom. Ne legyen se teljesen csupasz, de ne is hagyd természetes állapotában..

2014. máj. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a csupasz a divat, de mondjuk az szerintem is viccesen néz ki. Ritkítva, rövidre nyírva jó szerintem.
2014. máj. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Rosszul vagyok a csupasztól. Kisfiús és én ettől csak pedofilnak érzem magam.
2014. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!