Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jól állna?

Szerintetek jól állna?

Figyelt kérdés

Köldökpiercinget szeretnék csináltatni nyár végén, viszont nem tudom jól állna-e . Van rajtam egy kis felesleg, úgy 5 kiló. Tavaly nyáron kezdtem el diétázni, 7 kg-t adtam le. Kíváncsi vagyok jól állna-e nekem. [link]

14L



2014. máj. 9. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. máj. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ennyire nincs önkritikád?! Ez azért durva...
2014. máj. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem folytasd még a diétát, sportolj is, és ha már teljesen lapos és egy kicsit izmos lesz a hasad, akkor remekül fog állni. Jelenleg sajnos inkább az ízléstelen, nevetséges kategóriába menne el, ha megcsináltatnád, de egy év múlva, ha figyelsz magadra és még fogysz egy kicsit, irigylésre méltóan jól fog állni!
2014. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak köszönöm!:) Utolsó előttinek- de van önkritikám, ha nem ismersz kérlek ne alkoss rólam véleményt. Ezt a kérdést nem azért írtam ki hogy mutogassam magam meg ilyenek. Csak most értem el a diétámnak a feléhez, és gondoltam megkérdem, hátha ír valaki normális véleményt.!
2014. máj. 9. 11:12
 5/9 anonim ***** válasza:
nem :S
2014. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De látnod kéne magadnak is, hogy a hasad hájas, kerek, ilyen hasban pedig nem áll jól a piercing.

Kb ha majd ilyen lesz a hasad akkor: [link]

Mert tudok hájas példát is linkelni... [link]

ugye nem szép?

Még fogynod kell pár kilót, edzeni és tornázni is rendszeresen.

2014. máj. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem állna jól, nem szép hozzá a hasad, ezt ne emeld ki még jobban egy piercinggel..egyébként szerintem 5 kilónál jóval több felesleg van rajtad.
2014. máj. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

aztaqrva, 14 évesen így ki vagy párnázva úgy h már 7-et leadtál? az mondjuk dicséretes, hogy észhez kaptál, s remélhetőleg még időben...

-kitartást és sok sikert a fogyáshoz!


ui: nem állna most jól, lásd a 6. hozzászóló véleményét

2014. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért elsősorban a szülei hibája, hogy hagyták elhízni!
2014. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!