Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemények az Ázsiai lányokról...

Vélemények az Ázsiai lányokról? Szerintetek szépek?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok azokról az Európai(esetünkben magyar)lányokról akik hasonlítanak az Ázsiaiakra? Viselkedésben, magassagban, arcban stb. Tehát nem viselkednek kihívóan inkább félénkek, aranyosan ilyesmik. Öltözködésben pedig nem vesznek fel kivágott ruhákat(bocsi az általánosításért). Ilyen lányokra gondoljatok. Kislányos lányokra.
2014. máj. 9. 22:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
elorol meg ilyesmi: [link]
2014. jún. 9. 18:24
 12/15 anonim ***** válasza:
Ezek az arcok egy európai szemmel, mint ami neked van, már egy csöppet sem ázsiaiak. ;)
2014. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
még a vak is látja hogy az egésszel az a szándékod, hogy másoknak és saját magadnak is bemeséld, hogy hasonlítassz a hőn szeretett vágottszemű sztárjaidra meg akárkikre, de nem, kicsit sem hasonlítasz rájuk és soha nem is fogsz. még ha átplasztikáztatnád magad, akkor is messziről kiszúrnák, hogy európai vagy, szóval felesleges ezzel szarakodni ;) sosem leszel olyan mint ők és kész
2015. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Az utolsó válaszolónak igaza van. Nagyon kevés magyar van aki még egy cseppet is hasonlít rájuk és te csak bebeszéled az egészet. Én is nagyon szeretem őket, de senkihez sem hasonlítom magam mert olyan vagyok amilyen sosem fogok máshogy kinézni el kell fogadnom még akkor is ha nem vagyok olyan mint a 2NE1. Ha akarod plasztikáztathatsz is, de teljesen sosem fogsz úgy kinézni, mint ők. Ha már itt tartunk nekem is kicsit vágottabb a szemem és erősebb az arcom, de nem tartom magam mongoloidnak maximum turáninak.

De am a másik dolog, hogy szerintem ezzel te dicsekedni akarsz (nem biztos, lehet félrekövetkeztettem) hogy milyen ázsiais a kinézeted. De amit belinkeltél képeket , egyikre sem hasonlíthatsz igazán.

2015. dec. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nagyon szépek és dögösek!!!
2018. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!