Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megvegyem a Chanel-Mademoisell...

Maya Kenedi kérdése:

Megvegyem a Chanel-Mademoiselle parfumot eredetibe vagy vegyek utanzatot? Az eredeti megis jobb de penzben nem tudom. Erre nem sajnalok kiadni de erdekelne a velemenyetek.

Figyelt kérdés
Koszonom a valaszokat 27/L

2014. máj. 10. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Mennyibe kerül az eredeti? A helyedben gyűjtenék rá. Nekem prada parfümöm van, és egy-két(!!) fújás elég belőle...ha reggel befújom magam, még este is érezni. Ha utánzatot veszel, valószínűleg sitty-sutty elpröcskölöd, mert nagyon higított, meg hiányoznak belőle illatanyagok...szóval szerintem mindenképp GYŰJTS, hidd el, megéri :)

L22

2014. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat:) ienigen szerintem is mindenkepp jobb az eredeti de sajnos nagyon huzos meg ha nem is parfumot hanem az edt-jet veszem akkoris 20-25 alatt nemkapok..nembaj megeri varni ra :) a p ra
2014. máj. 10. 14:42
 3/10 A kérdező kommentje:
A prada parfumoket is nagyon szeretem:)
2014. máj. 10. 14:42
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Fujj be mindkettobol egy zsepire, vagy nem tudom, aztan otthon tudod vizsgalni hogy melyiknek milyen az illata, tartos-e stb. Ha nincs lenyeges kulonbseg, en is vettem mar masolatot. Sot, volt olyan is, hogy meg volt uaz. a parfum otthon eredetiben is, meg masolatban is, es ember nem tudott volna semmilyen kulonbseget talalni, kiveve az a huszezer forint.
2014. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Nekem sok eredeti és másolat parfümöm is van. Az eredeti az azért más :) még viselni is más, más az érzés, hogy egy Chanel van rajtad (pedig esküszöm, nem vagyok sznob :D)

Azért, ha leugrok a boltba kenyérért, akkor nem azt fogom magamra fújni - arra vannak az olcsóbb, hasonló jellegű illatok. Pl Yves Rocher - So elixir. Kicsit hasonlít a Coco Mademoisellhez, de könnyebb, édesebb illat és nem is olyan tartós, 3-4 órát érezhető - és csak 5-6000 ft akciósan.

Vannak La Rive másolataim is, meg vagyok velük elégedve, de azok is csak hasonlóak, mint az eredeti, nem ugyanaz. Aki ismeri az eredetit, az tudni fogja, hogy koppintás van rajtad.

Szó, mi szó, azért én csak spórolgatnék egy eredetire :)

2014. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Csak eredeti parfümöket veszek, bár én spórolás nélkül megtehetem, de ha te nem, inkább vegyél valami noname akármit, mintsem hamisítványt, az ugyanis nagyon gáz. Bár, a Chanel parfümöket nagyon nem szeretem. Megvan a Mademoiselle, az Allure és a No. 4 (utóbbit nem használtam soha, ajándékba kaptam, nem is tetszik), de az. M. meg az A. szerintem inkább középkorúbbaknak való, max. télen veszem használatba.
2014. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
utolsó: és ki a fene kíváncsi az anyagi helyzetedre?? abszolút nem releváns a témához... örülünk megteheted, csak vannak olyanok, akik nem sza..rják a pénzt és egy parfümért is megdolgoznak.
2014. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja, és gyerekek alatt a 8-14 éveseket gondolom, akik szerintem jó esetben már tudnak viselkedni. de nehogy már torkuk szakadtából ordítsanak....
2014. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

A hamisítvány azért nem jó gondolat, mert nem tudod, miféle mérgeket kevertek bele. Ma amikor az élelmiszert is hamisítják, lejártat árulnak, miféle toxinok, vegyszerek lehetnek egy ál-parfümben, úgyhogy az meg is érje?

Én is inkább gyűjtenék rá, kivárnám a 20%-os akciós napokat a Mariaunaud-ban, ileltve vennék egy olcsóbbat egy nagy cégtől.

A Chanel parfümjeit amúgy én sem szeretem szerintem is sok közülük öreges illetve komolyabb nőknek való.

2014. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

Régebben volt egy műsor a tv-ben hamis parfümöket foglaltak le, volt amelyikben kielemezve vizeletet is találtak! A hamis termékeket nem ellenőrzi senki, ki tudja mi van benne! Soha nem fújnám magamra.


Azt meg sose értettem, hogy ha valakinek tetszik valami, akkor miért gondolkodik a másolaton egyáltalán. Ha nem telik rá, akkor vegyél mást, de a hamisítvány NEM AZ.

2014. nov. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!