Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem gondoltam volna, hogy...

Nem gondoltam volna, hogy vannak, akik maguk is elhiszik. Mi a véleményetek? Szimplán buta, vagy magának is hazudik, esetleg ezzel akar kitűnni?

Figyelt kérdés

Múlt héten szembesültem egy furcsa dologgal. Semmiféle vitát nem szeretnék kiváltani itt, csak a véleményetekre lennék kíváncsi.


Azt hittem, mindenki tisztában van azzal, hogy 10-20 ezer Ft-ért nem lehet eredeti designer termékeket kapni. Múlt héten azonban egy lány állítítására leesett az állam... Meg volt róla győződve, hogy 15 ezerért ő eredeti LV táskát vett. És ezt elő is adta mindenkinek!


Azt hittem először, hogy viccel! :D De nem, ő tényleg elhitte...


Nektek mi a véleményetek erről?



2013. okt. 28. 14:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

Hogy magasról teszek rá, hogy eredeti-e vagy sem.


Egyébként használtat kaphatott ennyiért. Miért is ne? Van ismerősöm, aki ingyen is hozzád vágja a vagyonokért vesztegetett cuccait, ha neki már nem kellenek.

2013. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Igen, vannak, akik elhiszik. Sok emberrel aránylag könnyű elhitetni azt, amit amúgy is szeretnének elhinni.

(És ez nem csak a divat világára igaz.)

2013. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
36%

Nem vagyok járatos ilyen téren, táskát 5000-nél drágábban még sosem vettem, szóval ha valaki azt mondaná, hogy 15-ért márkásat vett, biztos nem gondolnám azt, hogy hazudik.

Nem kell egyből butának nevezni senkit, főleg ilyen semmiségért.

2013. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
2013. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Első, nekem vannak eredeti ruháim, kiegészítőim. Hidd el, senkihez sem "vágnám hozzá" az 1400 eurós táskámat 15 ezer Ft-ért.


És nem is hittem volna, hogy valaki elhiszi, hogy egy majd' félmilliós Louis Vuitton táskát megkap 15 ezer Ft-ért. Ráadásul úgy, hogy az még csak nem is hasonlít az eredetire, és silány műanyag.


Az a véleményem, hogy 15000 Ft-ért nagyon szép eredeti bőr, vagy akár márkás (Zara, Bershka) táskát lehet kapni. Miért veszi meg valaki a gagyit ennyiért? Talán hasonlítani akar? Vagy látszólag olyan társadalmi csoporthoz tartozni, ahová szeretne bekerülni?

2013. okt. 28. 15:00
 6/21 A kérdező kommentje:
3-as, de ez egy félmilliós táska gagyi változata, amiről beszélünk!
2013. okt. 28. 15:01
 7/21 A kérdező kommentje:
2-es, igen, sajnos sok ilyen ember van! És így van, nem csak a divat világában....
2013. okt. 28. 15:03
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Na ez az, nekem eddig a kérdésig lövésem sem volt róla, hogy ez ennyire drága :D

Bár elismerem, aki ilyen gagyi márkás holmit vesz, az valószínűleg törődik annyit a divattal, hogy velem ellentétben tisztában van az árakkal.

De akkor sem értem, hogy ez téged hogy idegesíthet ennyire. Villogjon a táskájával, ha akar, nagy kárt nem csinál.

2013. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem idegesít, de azt nem tagadom, hogy zavar.

Szeretem a divatot, a divatházak termékei számomra mind műalkotások. Ezeknek a több száz év alatt felépített cégeknek a dolgai kézzel készülnek, alázatos munkával.

Ezért sajnálom azt, hogy vannak olyan emberek, akik fennhordott orral, kényesen viselik a pár ezer ft-os gagyi változatokat. Ez a lány is ilyen, büszkén, másokat lenézve sétálgat a hamisított táskájával, miközben szóvá is teszi, hogy "nééézd, eredeti Luisz Vííítonom van"!

Nem mondtam neki semmit, egyik ismerősünk barátnője, összefutottunk, 2 percig kibírtam, míg a fiúk váltottak 3 szót. Érdekes, én sosem sipítanám azt, hogy éppen milyen márkát viselek...

2013. okt. 28. 15:20
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
nyugi nekem tavaly egy osztálytársam (17 éves lány) összejött egy 13 éves fiúval. a fiú se nem szegény, se nem gazdag, olyan átlagos. kapott tőle egy LV táskát a csaj és komolyan elhitte, hogy egy hónapos táv"kapcsolat" után egy átlagos fiú csak úgy vesz neki egy eredeti LV szatyrot. :) az egész sulinak eldicsekedett vele, hogy neki EREDETI LV sálja meg LV TÁSKÁJA húha!!!! :D persze látszott rajta, hogy kamu az egész. a legaranyosabb az volt mikor eljött benne suliba nike cipővel és adidas gatyával. aztán 2 hónap múlva szakítottak. :(
2013. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!