Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » S. O. S.! Magamnak, otthon,...

S. O. S.! Magamnak, otthon, műköröm?

Figyelt kérdés
Mi kell hozzá,ami a legfontosabb,és hol tudom beszerezni?
2009. dec. 27. 16:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

a legfontosabb???Rutin....mert hiába esel neki ha bénázol elhasználsz kétszer annyit mint kéne.

De kell gombaölő,vékony ecset,zselé,reszelő több féle,sablon....meg nem tudom most több nem jut eszembe.

2009. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
uv lámpa :)
2009. dec. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

ha Bp akkor a master nailnál v az ázsia centerbe is árulnak már.

ott mindent adnak ami kell hozzá.

Én is vettem 18.000 volt minden.

Ha már volt műkörmöd akkor könnyű lesz mert láttad már h kell csinálni.

2009. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi,de mi a menete?

Kezdjük onnan,hogy most fent van egy ELRONTOTT tipp-es-zselés ocsmányág!

Megvan a lámpa,a sablon és az ecset.

Két féle zselé kell a franciához? Ha igen,milyen? Rózsaszín,és fehér? A gombaölő milyen legyen?

2009. dec. 27. 17:10
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

valahova tölts fel róla egy képet légyszi kiváncsi lennék, hogy mégis hogyan néz ki. vagy ha ez nem megy írd le mitől ocsmány :)


Mb

2009. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Több lehetőség is van, ennek csak a pénztárcád szab határt.


Franciát csinálhatsz úgy is, hogy átlátszó a zselé illetve hogy rózsaszín, ezt neked kell eldönteni hogy milyen színű körömágyat szeretnél, persze a szabad szél azaz a "vége" fehér.


1. veszel építő zselét fehéret és átlátszót is. ez annyira nem folyik könnyebb vele dolgozni


2. veszel sima zselét és egy fehéret és ezzel csinálod meg


3. veszel átlátszó zselét akár építő akár sima zselé és veszel hozzá valamilyen színű csillámport. nagyon kevés átlátszó zselét összekeversz csillámporral és ezzel fested meg a francia véget


ne az egész tégelyt keverd össze! az ecsettel vegyél fel egy kicsi zselét és azt mártsd bele a csillámporba így annyi csillámot fog felvenni az ecseten a zselé amennyit "elbír"


de szerintem ez így talán drágább mintha elmennél és megcsináltatnád újra valakivel. de egy képre tényleg kiváncsi lennék :)

igaz nem olcsó de a Crystal Nails üzleteit nyugodtan ajánlom, ott mindent betudsz szerezni


Mb

2009. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

ohhhhh ha így megy hogy hogy álljak neki inkább neki se állj szerintem mert abból tényleg ocsmányság lehet.....

de előtte el ne felejtsd lereszelni.

2009. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ezek még csak a zselék :) még neki se álltunk :)


Mb

2009. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]


Na ilyen !!! :(

2009. dec. 28. 12:55
 10/18 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy egy profi,az profi !De sajnos a barátnőmmel ez a harmadik körmös,akinél voltunk! Mind egytől-egyik,elszúrta. Nyáron volt egy manikűrös,aki szépen megcsinálta,de az 6000.- Ft. Nem tudok havonta ennyit kiadni. Gondoltuk a barátnőmmel,ketten megvesszük a felszerelést,és egymásnak megpróbáljuk.

A Vaterán van lámpa reszelővel 5000.-ért,+ megveszem a többi hozzávalót.

Tudom,hogy hülye kérdéseket teszek fel,de valahol el kell kezdeni...

Vagy ha legalább valaki 3000.- ért megcsinálná,azt még ki is "nyögnénk". De ennyi pénzt kidobni a pocsék munkáért,ez már sok....

2009. dec. 28. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!