Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy tudnék...

Szerintetek hogy tudnék magamról jó képet csinálni? Mert folyton látom hogy az ismerőseim képeit mennyien lájkolják mert olyan jól sikerült kép lett :/

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 12:42
 1/4 tubifex ***** válasza:
100%

én azt vettem észre, hogy facebookon nem aszerint mennek a like-ok, hogy kinek milyen jók a képei, és ki mennyire szép, hanem hogy mennyi embernek puncsolsz.ha minél több ember képeit lájkolod és oda is kommentelsz ilyet, h :" *-* jajj de céépp vagy!! gyönyörű" meg hasonlók akkor ők is elkezdenek visszalájkolni. borzalom,de ez van.

a másik kedvencem, mikor valaki profi géppel csinál tök jó képet magáról az kap kb 20 lájkot, más meg felrak egy pixel háborús képet kb 128x128 as felbontásban és azt sem lehet eldönteni a rossz képminőség miatt, hogy a kép szemből vagy hátulról készült az meg kap 168 lájkot. ugyanígy a csokis palacsintás pacalos puccos éttermes kajás képek.

szóval hogy összegezve válaszoljak: ha a lájkok érdekelnek akkor mindegy milyen képet raksz ki magadról, akkor lesz sok like-od, ha másokat orrbaszájba lájkolsz

2014. máj. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben osztom az első véleményét! Ilyenek miatt teljesen felesleg görcsölnöd! Hidd el, ami ott megy, köze sincs a valósághoz!!!
2014. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*feleslegesen <- Bocsi!
2014. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én és sose írok hozzászólást senkinek, és csak olyannak lájkolok akinek tényleg tetszik a képe. Nekem mégis van jó pár lájk a képeimen - nem hiányos öltözetű, semmi kacsaszáj,grimasz csak egyszerű képek.


Kérdező: Nem attól leszel valaki, ha sok lájk van a képeiden...

Amúgy meg próbáld meg megtalálni a legelőnyösebb profilodat, és abból kihozni valamit.. De ne grimaszolj, vágj hülye fejet (ezt látom mindenol..) mert szerintem nagyon gáz!. 17L

2014. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!