Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy vannak...

Miért van az, hogy vannak akik azt mondják, hogy ronda vagyok de közben meg a pasik 90 százaléka megbámul az utcán? Akkor most ronda vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
A rondákat is megbámulják, csak ugyebár másért.
2014. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
van akinek tetszel, van akinek nem.
2014. máj. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt így kép nélkül nehéz megmondani, másrészt meg mindenkinek más a szép. Harmadrészt meg tényleg a rondákat is megnézik:D
2014. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ohh hát köszi, de ha fotósok keresnek meg hogy foózzanak akkor is valószínűleg extrém ronda vagyok??Meg igazából nem csak megbámulnak hanem egy csomó pasi udvarol is és azt nem mondanám hogy sosincs barátom...
2014. máj. 13. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg meg vagy győződve arról, hogy szép vagy, minek kérdezel minket?:D
2014. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
épp ez az hogy nem vagyok... :D
2014. máj. 13. 16:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon karakteres/különleges/egzotikus arcberendezésed van, a fotósok azokat szokták kipécézni :) Akik azt mondják h ronda vagy, azok vagy irigyek vagy nem látják benned a szépet.. am. ezt igazán képről lehetne megmondani
2014. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek aki normális választ adott! képet nem szeretnék küldeni, de majd talán privátban! :)
2014. máj. 13. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!