Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FÉrfiak! Fiuk! Tetszik nektek,...

FÉrfiak! Fiuk! Tetszik nektek, ha 1 nőn tetoválás van?

Figyelt kérdés

Ha igen,hol szeretitek látni?

Legyszi válaszoljatok, segitsetek nekem?Most dilemmazok,h csináltassak vagy sem.Nekem nagyon tetszik,évek óta gondolkozom rajta.A ferjem nek meg tetszik is meg nem is.ti hogy vélekedtek erről a témáról?


2009. dec. 28. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, igaz, nem a mostanában divatos "ribi rendszám", valahogy a kicsi csillagoskák meg delfinek sem jönnek be. De számomra egy komolyabb tetoválás igenis bejön.
2009. dec. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az a lényeg hogy neked tetszik, ne érdekeljen más véleménye ! nekem van, és még szeretnék is, nagyon tetszenek.
2009. dec. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

mindenki azt mondja, hogy milyen gáz meg minden, de nekem személy szerint nagyon bejön. egyfelől szép, másfelől pedig aki képes ilyen nagy dologra rászánnia magát, az már látatlanban is szimpatikus. nekem bejön mindenhol. (derék, láb, hát, has, nyak..)


23/f (nekem csak piercingem van)

2009. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
nekem nem jön be ha egy csajon tetoválás van.
2009. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyan még csak 2 kapcsolatom volt, de mindketten imádták(ill egyikőjük most is, a jelenlgi párom). nekem a lapockámon van amúgy. másrészről egy ízléses tetoválás szerintem egy kapcsolatban sem akadály, azonkívül hidd el a többségnek tetszik. 20/L
2009. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, hogyha egy csajon van tetoválás.. Szerintem az vonzó. :)
2010. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan képes voltál ezért a lófax hozzászólásért egy több, mint 5 hónapos témakört a lista elejére hozni? B+!
2010. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem nagyon nem. Baromi nőietlennek tartom. Igaz, mostanában a nőiesség nagyon nem divat, sem öltözködésben, sem beszédmódban.
2023. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!