Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam a szemöldököm?

Nagyon elrontottam a szemöldököm?

Figyelt kérdés

most szedtem ki életembe először a szemöldököm és hát szerintem nem lett valami egyforma de nem szeretnék belejavítani mert tuti elrontanám. csak az orromnál szedtem ki mert már idegesített hogy "felállt" egy pár szál. itt egy kép [link] tudom nem sok minden kivehető belőle meg a fény is közbe zavart, nem feltűnően más? :S

15/L


2009. dec. 28. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Hát ne haragduj, de ez nagyon felemás. Szedd ki a másikat is, majd visszanő. Majd korrigálod.
2009. dec. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is inkább szedd ki a másikat is, így elég hülyén néz ki.
2009. dec. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Irány a kozmetikus, 400 ft-ért kijavítja!
2009. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
ez ijesztő :o
2009. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kösz -_-
2009. dec. 28. 16:46
 6/11 A kérdező kommentje:
szerinted én nem azt szeretném hogy egyformák legyenek ?!
2009. dec. 28. 17:09
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
hát...ez elég gyatra lett, ráadásul az ívét is eltüntetted....én azt ajánlom, h legelőször kozmetikus szedje kb, max 1000 ft, és utána nekedmárcsak utána kell mindig igazítanod, és mindig megmarad a formája és szép is lesz.
2009. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyira nem durva, sok embernek sokkal idétlenebb. Nem olyan vészes ez, nyugodtan mehetsz emberek közé :D

Kérd meg anyukádat vagy nővéredet ha van, hogy segítsen kicsit korrigálni vagy valami barnás ceruzával picit nagyon óvatosan színezd be ahol szükséges, hogy a kettő egyformának hasson.

2009. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

Jesszus, ki ne szedd a másikat is magadnak!

A legjobb az lenne, ha kozmetikushoz mennél, ő tuti, hogy rendbe hozná neked (amennyire lehet, formára szedné, majd befestené, hogy egyforma legyen e kettő).

Ha nagyon nem akarsz elmenni, vagy nem tudsz, akkor se szedd ki a másikat ilyenre! Inkább fesd be barna szemcerkával (vagy kifejezetten szemöldök ceruzával), és várd meg szépen amíg visszanőnek a szálak.


Azért nem szabad rosszul kiszedni, mert az is lehet, hogy egyes szálak egyáltalán nem fognak visszanőni, és az elég nagy gáz...

2009. dec. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

ÚRISTEN!

Én kozmetikussal gyantáztatom..pont azért hogy ne legyen ilyen Oo meg nagy hülyeség hogy elsözör magadnak szedted ki -.- de amugy igen nagyon elronzottad.. eggyik olyan mindt a rókaprém :DD a másikat meg szépen elrontottad semmi íve :S IRÁNY A KOZMETIKUS ;))

2009. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!