Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen gyorsan nő a szemöldök?...

Milyen gyorsan nő a szemöldök? Mit lehet tenni, ha elrontottam a szemöldököm?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, sikerült nagyon elrontanom az egyik oldalt, mert egy icipicit akartam vágni belőle és most szörnyű.
2010. dec. 29. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tennél fel képet?Akkor könnyebben eltudnánk dönteni.
2010. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amíg kinő, egy szemöldökceruzával tudsz rajta korrigálni. A lényeg, hogy ne egy határozott vonalat húzz az egész szemöldökön keresztül, hanem kis szőrszálakhoz hasonló apróbb vonalakkal próbáld meg "feltölteni" a hiányzó részeknél, vagy dúsítani ott, ahol kell!


A növekedést magát pedig ricinusolajjal tudod gyorsítani. Gyógyszertárban kb. 180 forintért tudsz venni egy kis üvegcsével - este egy fülpiszkálóval felkened a szálakra és a tövekre is.


Addig pedig semmiképp ne szedd, mert csak tovább rontanád a helyzetet!

2010. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2010. dec. 30. 17:09
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Sztem nem kell ezt ennyire bonyolitani,egyszerűen csak hagyd megnőni nem olyan sok idő az...és aztán megint neki vághatsz a szemöldökszedésnek...:D

De most bízd vki másra...xD

2010. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos, igen, asszem nem nekem való ez a dolog! :) Csak azért kell valami átmeneti megoldás, mert szeretnék emberek közé menni...
2010. dec. 30. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!