Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg betilthatják a női...

Tényleg betilthatják a női táskák alkaron való hordását az Európai Unióban, arra hivatkozva, hogy ízléstelen?

Figyelt kérdés

2014. máj. 17. 18:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
igen, erről 2 hét múlva szavaznak a parlamentben, jövő héten a tigrismintás ruhadarabok lesznek napirenden.
2014. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
végülis mindkettő elég r.ibancos
2014. máj. 17. 18:50
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

De a párducminta ugye kimarad? azt úúúgy szeretem...:(


[...-.-]

2014. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
46%

Ez az évezred kérdése, én már annyit gondolkodtam azon, miért hordják így.


De rájöttem: csoportképző ereje van. Ha riba.nc vagy, muszáj így hordani, mert a rib.anc társadalom kitaszít magából.


Nekem van ilyen táskám, simán vállon hordom vagy kézben. Össze tudnám verni ezeket, amikor a metrólépcsőn két helyet foglal el, meg az utcán nekem b.ssza a táskáját, mert "megy":D

2014. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
#4: na pontosan erről beszélek :)) Gondolom, ezért is akarják betiltani ;-) Az a legjobb, mikor előrefele tartják a karukat, rajta a 4 kilós táskácskát egyensúlyozva :)
2014. máj. 17. 19:17
 6/26 anonim ***** válasza:
27%

én 26 éves vagyok, és elhatároztam, hogy nem akarom szídni ezeket, hanem igenis én is butuska leszek! Egy fél órán át vittem úgy a táskát, hát majd' leszakadt a kezem és a karomon komolyan nyomot hagyott, és az önérzetemen is egyébként:D:D Szóval...tuti, hogy csoportképző erő van a dolog mögött, mert amúgy miért szenvedne valaki?


Olyan lehet ez szerintem, mint a platformcipő, ember nem hord olyat magától...ostobák.


Egyébként egy hét és EP-választások és egyik párt sem kampányol ezzel, szóval sajnos nem reménykedhetünk:)))

2014. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Látom, vágod a témát :)) És komolyan elhatároztad, hogy kipróbálod, milyen butaplázaribinek lenni egy fél órácskára? :) Miért?

És ugye, hogy kényelmetlen, egy másik kérdésnél meg erőltetve magyarázzák a ribik, hogy de, igenis úgy a kényelmesebb táskát hordani, nem vállon, meg kézben lógatva egyenes karral :)

2014. máj. 17. 19:25
 8/26 anonim válasza:
56%
Pulzusmérő
2014. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
48%

Ki akartam próbálni, mert amikor komoly módszertani vitát folytattam a (férfi) lakótársammal erről, azt mondta, hogy csak megkeseredett vagyok és nem értem a fiatalokat. Szerinte ugyanolyan kényelmetlen vállon hordani egy táskát, mint alkaron, és ezek a "lányok" ezt nem divatból teszik.


És ki akartam próbálni, hogy igaza van-e. Meg, igazából úgy éreztem, igaza lehet, és tényleg csak egy károgó öreg nyanya vagyok...de kiderült, hogy mégsem:)


26 L

2014. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#9: Már csak a fizika törvényei szerint is felemelt, behajlított alkarral hordani valamit nagyobb erőkifejtést igényel, mint lelógatott karral kézben vinni. De ezt a plázaribikék "jobban tudják" és megmagyarázzák neked, hogy nem úgy van az:)

26 évesen korán kezded a banyásodást ;-)


Amúgy egy 13 éves lányka is rájöhet arra, hogy az alkarkitartó könyökhajlatbanhordók inkább csak ribiskednek és ez nem nyanyáskodás :D

2014. máj. 17. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!