Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért a ezek a lányok számítan...

Miért a ezek a lányok számítanak a legszebbnek? Instagram.com/hungariaangirls

Figyelt kérdés
Ezek közül egyetlen egy természetes szépség Ő ( instagram.com/p/kw6wQAKbHq/ ) az összes tucat lány, igazából meg veszik a szépséget, külön szempilla készítés, haj festés, szép ruhák.stbstb. Egyik sem természetes és mégis ezek számítanak a bombázónak, szépnek. Persze mindenkinek más tetszik de 2014-ben úgy látszik a vastagon megfestett szemöldökű gazdag tömeg lányok a szépek. Nektek erről mi a véleményetek?

2014. máj. 18. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Az, hogy nem bírsz linkelni.
2014. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, modd ki mondta neked azt hogy ők számítanak a legszebbnek? Kinek mi... Nekem nemigazán tetszenek. Tehát szerintem nem ők a legszebbek. De nem lehet általánosítani, azért találtam köztük szépet is. (Azok közt akiket linkeltél) Szerinted ők bombázónak számítanak? Szerintem nem.

Mindenkinek magánügye, hogy hogyan néz ki. Majd kinövik.

Azért pedig, mert te ne adj'isten nem így nézel ki vagy nem vagy gazdag, ne legyél féltékeny.

2014. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező az ilyeneket általában a hattérben döntik el,esetleg apuci elintézi neki,vagy csaj szop egy kicsit..
2014. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
honnan tudjam, hogy másnak miért az ilyen tetszik?? Baszok én rájuk, csak ne tapossák leja kukoricámat!
2014. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Le vannak szarva az ilyenek! Sötétek,mint az éjszaka.Egy jót nem lehet velük semmiről sem beszélgetni.Meg nekem sosem jöttek be az ilyen mű qrvák!Csak feltűnősködnek,de komoly kapcsolatot egy ilyennel normális ember nem akar.
2014. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!