Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Instagramnak mi az értelme, a...

Instagramnak mi az értelme, a lényege, mitől jó?

Figyelt kérdés

Gondolkozom rajta, h regeljek, akik használjátok, mit szerettek benne? Mindent feltöltötök oda is, amit a face-ra?

Automatikuan olyan effektesek lesznek a képek?



2014. febr. 5. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem benne, hogy a világon bárki megnézheti a képeket ha azt állítod be. Bárki like-olhatja, bárki követhet és mindez fordítva. Csak # után szavakat, kifejezéseket kell írni. Az effekteket te rakod rá ha akarod. Nem teszek fel mindent a fbre ami ott van és fordítva. :-)
2014. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, meg amúgy én imádom az effektjeit:) Olyan gyönyörű képeket lehet csinálni *.* Nem lesz automatikusan effektes, van vagy 15 féle, abból válogathatsz hozzá, én fb-re sokkal kevesebb képet rakok fel, és nem is kerül ki úgyse automatikusan, szóval instára többet rakok (de azért oda se mindent nyilván)
2014. febr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és gondolom csak telefonról elérhető, szóval csak onnan tudok képeket feltenni
2014. febr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló képeket itt is tudsz szerkeszteni, ha nagyon fáj érte a szíved: [link]
2014. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én meg azt szeretem benne, hogy nem kell értelmetlen kiírásokat olvasgatnom, úgy, mint facebookon. Csak képek vannak, és ez tetszik benne.

Feltöltés pont fordítva van nálam (és ahogy figyeltem mindenki másnál is): nem mindent töltök fel facebookra, amit instagramra felraktam.

Szeretem, hogy kereshetek képeket a keresőben. Sokkal jobbakat szoktam találni, mint we<3it-on, vagy tumblr-n. :)

2014. febr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!