Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Homokóra alkatnál a medencecso...

Homokóra alkatnál a medencecsonton áthaladó körfogatot kell csípőnek nézni?

Figyelt kérdés
Szóval, tudom, hogy csípő alatt a fenék legszélesebb pontján kell mérni, de szemből nézve ez ugyan olyan széles , mint a medencénèl. Most akkor hogy kell nézni? És csípő-derék aránynál melyik értékkel számoljak?

2014. máj. 19. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahol a legszélesebb vagy, ott mérd a csípőt. A derekat meg ott ahol a legvékonyabb.
2014. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]



Ott mérd, ahol a legszélesebb - mint a fenti képen is láthatod.


De nem értem, hogy lehet a csípőd vonala ugyanolyan széles, mint a medencecsontod?? Szögletesebb a csípőd? Vagy hogy érted ezt? Nekem is homokóra alakom van,de egyáltalán nem ugyanolyan széles a csípőm meg a medencém (előbbi 97, utóbbi 80cm). Mérd már le nekem légyszi, mert nem akarom érteni, mi van. :)

2014. máj. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A medencém kb egy vonalba van a csípőmmel. A medencém 90cm, a csípőm 100 és a tíz cm különbség a fenekem miatt van. Mell: 90, derék 67cm. És egyáltalán nem körtének nézek ki, még a vállaim is szélesek szal most nemtom, hogy kéne nézni.
2014. máj. 20. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Aha, hát a legegyszerűbb lenne ha küldenél képet privátban. Nem kell bugyisat, csak szemből legyen, és lehetőleg viszonylag tapadós ruhában,hogy az alakod kiadja. Így számok alapján elég nehéz megmondani, pláne, hogy 90-67-100 vagy így (ugye?),ami elviekben körtésebb. :)
2014. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a mellem és a fenekemen a legszélesebb pontban is egyforma, 93 cm, 63-as derékkal, és ez arányosan nő vagy csökken, a mellem is elég nagy, és deréktájon nagyon látszik, hogy homokóra, a vállam szélesebb. Szerintem egyértelműen körte vagy, csak valószínűleg a lágyabb verzióban, meg hát kevert formák is léteznek.:)
2014. máj. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!