Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Furcsa kérdés lesz,...

AliciaS kérdése:

Lányok! Furcsa kérdés lesz, de MIKOR kell szőrteleníteni ott lent?

Figyelt kérdés
Én csak a bikinivonalamat gyantázom, de nem tudom, az intim résznél is kell?Bikiniben látszódik?Mikor kezdjem el? 15/L

2014. máj. 20. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmikor nem kell, de ha te úgy akarod akkor bármikor lehet. Én akkor kezdtem el amikor lett barátom és szexre került a sor...
2014. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi ilyet nem kötelező. Azt vedd számításba, hogy világos színű bikinialsónál a vízből kijőve sanszos, hogy átüt. Egy sötét alsónál szerintem nem látszik. Akkor kezdd el, amikor úgy érzed, itt az ideje, akármilyen okból is van (szexre kerül a sor, kényelmetlenül érzed magad, szimplán jobban tetszik, akármi :D)
2014. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyos sok és erős szőr van ott és eléggé kidudorodik miatta a bikini.Ha rövidre nyírom átszúr rajta,mivel nagyon erősek a szőrszálak,ezért én mindig frissen borotválva veszek csak bikinit.
2014. máj. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A bikinim sötétes színű, szóval azzal nem lesz gond.:)
2014. máj. 24. 19:38
 5/5 anonim válasza:
Én 12 éves vagyok nincs barátom de engem zavart hogy szőrös így leborotváltam és erről nem tudott senki én úgy csináltam hogy a tusfürdőt jól behabosítottam és könnyen siklott a borotva. Nem vágtam el magam nem lettek szörnyű kiütések sebek és erős szőrök sem amiről mások sokat írnak az oldalon. Ne szóljatok be kérlek nekem egyszerűen így tetszik. Nagyon boldog lettem hogy végre csupasz vagyok ottlennt és ha egy kis plussz önbizalom akkor csupaszítsd le a puncid! Me lesz úszás és nem akarok szőrös lenni. Az nem baj ha egyedül én vagyok csupasz legalább irigyelnek azok akiknel nagy a dzsungel.
2017. nov. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!