Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hatosztályosba megyek és lesz...

Hatosztályosba megyek és lesz ballagás. Szerintetek nem gáz ha csináltatok egy nagyon rövid műkörmöt francia manikűrrel?

Figyelt kérdés

Csak a barátnőim is csináltatnak de mivel mi nem 8.-osok vagyunk nem tudom érdemes-e ekkora felhajtást csinálni.

Ekőre is köszönöm! :)



2014. máj. 20. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass simán francia manikűrt, nem kell műköröm.
2014. máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A műköröm szerintem gáz - ne haragudj, de nagyon fiatal vagy hozzá, még felnőtteken is gyakran rossz választás...

Viszont elsővel egyetértve: szépen csináltasd meg a saját körmödet...Esetleg pattintós műkörmöt/ragaszthatót válassz, és azt már másnap le is szedheted...:)

2014. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ennyi idősen inkább gáz mint szép... szóval ne állj be a birkák közé. Attól hogy ők csináltatnak még neked nem kell.
2014. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gáz ennyi idősen, ne csinálj belőle ekkora felhajtást:) a körmödet senki sem nézi egyébként, de, ha ragaszkodsz hozzá, tényleg csináltasd meg szépen a sajátod. Szerintem egyébként az is elég, ha sima átlátszóval kilakkozod, vagy egy kicsit csillámossal.
2014. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajom a műkörömmel, én is biztos csináltattam már volna, ha a sajátom nem lenne elég erős és hosszú. De azért 6.-ban szerintem felesleges. Menj el körmöshöz (vagy akinél csináltatnád) és kérj egy szép francia manikűrt a saját körmödre. Ugyanolyan szép lesz, és pluszba nem b*ssza el a saját körmöd.
2014. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Körmös vagyok, de én nem vállalnék el egy 12 évest, tudom, hogy a mai lányok korán érnek, de egy ennyire fiatal lányon egyáltalán nem mutat jól a műköröm. A lakkozást, manikűrt természetesen megcsinálnám kis díszítéssel.
2014. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!