Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthoni szódabikarbónás...

Otthoni szódabikarbónás fogfehérítésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Olvastam erről már hideget-meleget.

(pl.: - a fogfehérítő fogrémek semmit nem érnek, a szódabikarbóna annál inkább

- a szódabikarbóna hosszútávú használata súlyos károkat okozhat a fogaknak stb...)


Sok cikket is olvastam ennek előnyéről, de nemrég találtam egy olyat ahol leírták nem szabad ezt alkalmazni.


Én kb 3-4 hetente használom, most legutoljára volt 4. alkalommal.

Látható a változás, de nem tudom, hogy alkalmazzam-e többször, lehet ezzel csak nagyobb kár okozok?

Nektek mi a véleményetek/tapasztalaitok, vagy esetleg miket hallottatok ezzel kapcsolatba?



2014. máj. 21. 17:58
 1/4 Ramcsiii ***** válasza:
Én is olvastam,de én többször nem alkalmaznám..tényleg nem jó a fogaknak.
2014. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Ledörzsölöd vele a fogzománcot. Már ez a 4 alkalom se kellett volna, hagyd abba, mert tönkreteszed a fogaidat.


A fogfehérítő krémek sem érnek semmit. Ha fehéríteni akarod a fogaidat, akkor egy jó fogorvost kell keresni. A kuponos dolgokba sem szabad belemenni, mert azok is kókler munkát végeznek és tönkreteszi a fogad.


Egy fogfehérítés kitart 2-3 évig, ha nem vagy láncdohányos és alkoholista, így inkább gyűjts rá.. Nem éri meg a szódabikarbónás, hogy aztán egy rendes fogfehérítés árának sokszorosáért kelljen teljes új fogsort csináltatni.

2014. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Igazad van, köszönöm a válaszokat!:)
2014. máj. 21. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem fogorvos mondta, hogy a fogfehérítésnek mindig ára van. Akkor, ha fogorvossal csináltatod nyilván kisebb, de gyengül a fog és nő a szuvasodás veszélye.
2014. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!