Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Két és fél hete lett kilyukasz...

Két és fél hete lett kilyukasztva a fülem. Ha nem teszek bele fülbevalót, kb mennyi idő után fog benőni a lyuk?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 22:10
 1/7 Bellatrix:3 ***** válasza:

Szerintem néhány nap, esetleg hét!

De szabad megkérdeznem, hogy ha nem teszel fülbevalót bele, akkor miért lyukasztottad ki? :)

2014. máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert fáj hogyha beteszem. (maga a betevés, nem amikor bent van) es varni szeretnék hogy kicsit hogy ,,lenyugodjon" es később betenni.:)
2014. máj. 24. 16:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Várni*
2014. máj. 24. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Én hónapokig nem hordtam fülbevalós és nem forrt be. Kb. egy év kellett mire teljesen beforrt. Utólag megbántam,hogy sokáig nem hordtam fülbevalót,de félek a fájdalomtól nem merem újra lyukasztani.

20/L

2014. máj. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bellatrix:3 ***** válasza:

Hát az fájni is fog....

Kell ám neki egy kis idő, amíg teljesen rendbejön. Csak tedd be, ne piszkáld piszkos kézzel. Esetleg tisztítsd betadinnal, vagy Oxigénes vízzel! Rendbejön. :) Tapasztalatból mondom! Két lyuk van a fülemben, mindkettő porcban, szúrták. Fájt is rendesen, mozgattam időnként és rendbejött. Kb 1 hét után semmi baja nem volt. :)

Hol van a lyuk? Lehet, hogy nem bírja a füled az anyagot, amiből a fülbevló készült....

2014. máj. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagynehezen betettem. Ha forgatom annyira nem fáj, de ki meg betenni tuti nem tudnám. Ha rajta fekszek, még akkor is fáj. Nem a porcban van hanem simán a fulcimpában, ez a második lyuk. Remélem rendbe jön.:)
2014. máj. 25. 10:25
 7/7 Bellatrix:3 ***** válasza:
Rendbe fog! :) Ne is feküdj rá! Egy idő után belejössz a másik felelen való alvásba is! :)
2014. máj. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!