Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet a tornázástól hízni?

Hogy lehet a tornázástól hízni?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, torna és egészséges, mégis hizlaló étkezés. De nekem nem jött be. Jó, azt is tudom, hogy rövid időn belül ne számítsak drasztikus változásokra, na de hogy egy hét fenék és comb "challange" után még fogyjak is fél kilót... Mégis hogy csináljam, hogy ne fogyjak, hanem hízzak?

2014. máj. 25. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
A tornától nem lehet hízni :DD Ki mondtra neked ezt a nagy ba romságot? Max nehezebb lehetsz, mert az izom nehezebb mint a zsír
2014. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még régebben feltettem egy kérdést, hogy hogyan hízzak, és ott is írták többen is, meg más kérdésekben is látom.
2014. máj. 25. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hízni tudsz, csak nehezedni... Mégis hogy lehetne a mozgástól hízni? :D
2014. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 egybaba ***** válasza:

A tornától nem lehet hízni, de ha a tornától megéhezel és torna után jól tele eszed magad - na attól lehet hízni rendesen :D Főleg úszóknál van ez

ha hízni + erősödni akarsz ússzál és utána egyél bőségesen

2014. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én karácsony előtt 68 kiló voltam, most 76 :)

nem tudom. én a fegyencedzést csinálom. meg próbálok odafigyelni az étrendemre, de az nem sikerül mindig :DD

2014. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az izom nehezebb, mint a zsír, viszont időbe telik kialakítani. Izmosodni szeretnél, vagy szimplán egy kis zsart ide oda? Egyébként fél kiló meg egy hét squat challenge "semmi" (persze egy nagyon jó kezdet, de nem kell tőle csodát várni), min. 4 hét, mire észreveszel magadon változást. Fél kiló annyi is lehet, hogy egyik mérés előtt voltál vécén, a másik előtt meg nem. :D
2014. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!