Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a barna (kreolos),...

Szerintetek a barna (kreolos), vagy a feher bor a szebb nyaron? Miert?

Figyelt kérdés
:)

2014. máj. 26. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Mindenkinek az, amit a természet adott.
2014. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Konkret valaszokra lennek kivancsi:):):):):)

Johetnenek meg a valaszok!

2014. máj. 26. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Fehér
2014. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a fehér jobban tetszik, nőkön és férfiakon is.
2014. máj. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Egyénfüggő...

Van, akinek jól áll a fehér, van, akin a barna mutat jól, ez a többi színétől és a személyiségétől, stílusától is függ. Pl egy tipikus latinos típusú nő általában kreol bőrű, míg egy természetes vörös borzalmasan nézne ki lebarnulva...

Én magam hófehérke vagyok, egyrészt nem barnulok, másrészt az én bőrápolási rutinomba nem fér bele a barnulás, harmadrészt pedig ez tetszik, akkor is, ha épp nem ez a divat.

2014. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Télen-nyáron is a fehér a szebb szerintem.
2014. máj. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok. Nekem általában a kreol jön be jobban. Persze nem az agyonszoláriumozott, hanem a természetes. Észre lehet venni a különbséget. Ha valaki nagyon nem tud lebarnulni, akkor ne erőltesse, többet árt, mint használ. Gondoljon arra, hogy sokaknak meg a fehér tetszik.


Ez kb. olyan kérdés, mint hogy melyik a jobb oltóanyag, a por, vagy a hab? A helyzettől függ. Ha alkáli fém van a közelben, akkor a habot ne erőltesd, mert felrobbansz. Jó, hülye analógia volt, de érted...

2014. máj. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!