Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mekkora az átlagos mellméret,...

Mekkora az átlagos mellméret, mellkas méret, korásméret?

Figyelt kérdés

Mi számít átlagnak 150 centivel és 50 kilóval 25 évesen?

Mármint Mellbőség, Mellkas mérete, Kosár mérete?



2014. jún. 4. 16:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
8%
A 70-esnek a kosara is kisebb okoskák, bő rám, tudom, de nem kapok a melleimre itthon 70F/G melltartót, ezért inkább legyen kicsit bő, úgyis csak a hálószobában hordom, utcán nagyon ritkán.
2014. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Mi van? CSAK a hólóban hordasz melltartót? :D Oda pont minek? Az utcára, ahol tényleg kéne meg nem? Viccesen festhetsz.


Egyébként okoska, gondolod nem tudjuk, hogy kisebb a kosara? Dehogynem. Viszont akkor sincs értelme bővebbet hordani, mert az meg NEM tart. Legalább ha bevarrnád, vagy valami.

2014. jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
5%

Hálószobába, szexi darabokat, a páromnak.

Utcán meg melltapaszt hordok és nem látszik át a bibmi, így nem vicces. Ilyet: [link]

Nem azért hordom a melltartót, hogy tartson, így megdőlt az elméleted.

2014. jún. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
92%
75E melltartó 68 centis mellkassal?? Te nem vagy ezzel képben, úgy érzem. Fogjál már egy nyavalyás szalagot, mérd le magad, aztán keress egy tetves kalkulátort, az megmondja neked mekkora melltartó kell...De 68-as háthoz 80DD? :D Ugyan már. Nyilván kisebb a kosara egy 70E-snek, de épp ezért kéne 70-esből nagyobb kosárméretűt hordani....Mondjuk G-set,vagy mit tudom én mekkora kell neked,meg kellene mérned. Amúgy sem nehezen beszerezhető itthon egy nagyobb melltartó, nekem 75F-es kell, és tádááám, aki keres talál - 4000 Ft-ért irtó jót tudtam venni. Ismerek jópár oldalt,ahol lehet kis körfogatra is találni nagy kosarú csöcsféket normál árban.... Csak jobban szét kéne nézni. Meg minek azon veszekedni,hogy ki hány kilóval mekkora körfogatút hord? :D Minden embernek tök más a csontozata,ráadásul ez nem csak kilótól függ, mert ha XY körte alkat,és a seggére hízik, hiába 75 kiló,még hordhat 70-es melltartót... Ez annyira logikus..
2014. jún. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Persze, persze. Ezek szerint szilikon, de nem csak a tapasz, hanem a melled. Máskülönben lehetetlen.
2014. jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
92%
Persze,mert a giga csöcsöket minek is tartani, olyan jó lehet egy 70-es hátnak, amikor húzza a G-s melle...Ugyan már... Vagy kamuzol a méreteidről, vagy én nem tudom. Mert ekkora méret igen csak húz lefelé, és még lóghat is, mert ne mondd, hogy nem...Vagy tényleg szilikon. De te gondod,ha hülye vagy,bocsi..
2014. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
8%
Igen, szilikon, de ez mit változtat?
2014. jún. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha természetesen nagy melleid lennének, tudnád, mennyit számít. ;) -.-
2014. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Tudom hogy sokat számítana, de 48kg-mal nem tudom, hogyan lehetne természetes DD-s mellem. A lényeg hogy eengem nem zavar hogy kicsit bő rám.
2014. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
94%
Úgy,ahogy unokanővéremnek E-s melle van az 51 kilójához és 162 centijéhez. Genetika. De azt nem értem, hogy minek ütöd bele az orrod olyan dologba,amiről fogalmad sincs.
2014. jún. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!