Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy legyen végre...

Mit tegyek, hogy legyen végre önbizalmam?

Figyelt kérdés

Szerintem átlagosan nézek ki, de vannak jobb, rosszabb napjaim. Néha már sikerül teljesen elfogadni magam, de ez sajnos általában gyorsan elmúlik, és megint visszazuhanok.

Néha féltékenykedek más csajokra a külsejük miatt.

Nem a ruháikra, vagy a sminkcuccaikra, azt én is vehetek, hanem pl különleges (természetes) hajszín, szép száj, szép szemszín, jó alak...


Mikor fog ez végre elmúlni?


2014. jún. 5. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom suliba jársz még. Őket érdekli nagyon az hogy más miként vélekedik róla.


Kezdj el kondizni, járj el fittnesz terembe, futni, biciklizni. Egy formás hasat, feneket vagy combot szerintem mindenki megirigyelne. Emellett hogy szép lesz az alakod önbizalmad is több lesz.

2014. jún. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor fog elmúlni,ha végre elfogadod magad.Nincs két egyforma hópehely,nincs két egyforma csillag,sem ujjlenyomat.Különbözőek vagyunk.Nincs értelme másokkal versenyezni.Különbözőnek szántak minket.
2014. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd nem másokhoz hasonlítgatod magad, akkor lesz önbizalmad. Mindenki szép a maga módján.
2014. jún. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!