Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Eres lábfejekre valami megoldá...

Eres lábfejekre valami megoldás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nem szeretek papucsot, szandált felvenni, mert látszanak az erek a lábfejemen, és nagyon zavar :( Olyan csúnyának érzem. Itt a nyár és egy csinos ruhához jó lenne pl sarut felvenni de nem érzem jól magam benne emiatt. Másnak is van ilyen problémája? Van erre valami amivel lehet kezelni?

[link] nem ennyire durván eres de látszanak....



2014. jún. 7. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre a legjobb orvosság, hogy felvállald, elfogadd önmagad, és elhidd, hogy úgy is szép vagy, ahogy vagy. Hidd el, az embereknek ez fel sem tűnik, addig amíg te nem aggódsz tudat alatt rajta.

Nekem is érdekes a lábam; ha lépek, rücskök lesznek az oldalán. Elég furcsa, de hát ez genetika.. Volt, hogy emiatt volt egy ideig kisebbségi komplexusom, meg ugyan így nem akartam nyitott cipőket felvenni, de aztán rájöttem, hogy marhaság. Élvezd az életet, és ne érdekeljen egy ilyen apróság!

2014. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
amputálás
2014. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
már bocs, hogy ilyet írok, de máshogy nem lehet eltüntetnni :P
2014. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden reggel vedd be a lesz@rom tablettát. Szerintem 20 év körül már a legtöbb lánynak ilyen a lába, főleg melegben, magassarkúban meg aztán pláne. Nekem még a kezem is.

Fogadd el magad.

2014. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Senki nem nézi.
2014. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én pont most tettem ki egy kérdést, mert nekem meg a kezeim ugyanilyen eresek:D Meg a lábfejem is,de azt tényleg senki nem nézi, még én sem xD Viszont nem tudom mit lehet vele kezdeni...:/ De jó, hogy van,aki hasonló cipőben van mint én, mert már megijedtem, hogy ez valami betegség, mert elég rondán néz ki:/
2014. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hm :/ nem találtam semmi gyógyszert rá, olvasgattam neten...testmozgást javasolnak (én mondjuk futok meg tornázok szóval nem lehet ez a gond) meg hogy fel kell polcolni a lábat ez viszont tényleg jó, szerintem próbáld ki a kezeddel, mondjuk minden este 15 percet felfelé tartod, valaminek nekitámasztva hogy ne fáradjon el, miután ezt megcsináltam a lábammal egy darabig nem látszottak az erek, ez is valami :) plusz próbáljuk meg elfogadni :)
2014. jún. 10. 10:22
 8/8 A kérdező kommentje:
ja és a barnulás is jó lehet rá :)
2014. jún. 10. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!